Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jestem spięta przy ludziach.


Gość Hulalula

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Mam 16 lat i moim problemem jest to, że bardzo ciężko otworzyć mi się przed innymi ludźmi, a głównie przed rówieśnikami. Zawsze dużo lepiej dogadywałam się z dorosłymi i z nauczycielami ( jestem bardzo dobrą uczennicą.) Dużo osób mówi mi, że kiedy się ze mną spotyka, wydaję się im bardzo spięta i zestresowana, a jeśli ktoś mnie nie zna, poważna i niedostępna. Nie sądziłam, że to wszystko aż tak widać na zewnątrz, bo naprawdę staram się rozmawiać z nimi normalnie i naturalnie, chociaż być może wychodzi zupełnie odwrotnie. Prawdą jest jednak, że sama czuję się spięta i zestresowana, kiedy jestem w ich towarzystwie. Nawet z jedną z najbliższych przyjaciółek muszę się dopiero oswoić przez parę godzin, żeby pokazać jej swoje prawdziwe " ja". Mówi mi często, że jestem inna na początku spotkania i zupełnie inna, zabawna i śmieszna, po upływie paru godzin. Inaczej jest, jesli widzę się codziennie z jakimiś osobami, wtedy reaguję na nich obecność bardziej swobodnie. Wiem o tym, że jestem introwertykiem, ale chcialabym chociaż trochę zwalczyć mój problem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...