Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Układ- przyjaźń z korzysciami.


Gość Baba96

Rekomendowane odpowiedzi

Spodobał mi się pod względem charakteru jak i wyglądu chłopak, który uznawany jest w moim mieście za takiego, który "Dupczy wszystko co ładne i na drzewo nie ucieka". Flirtowalismy ze sobą przez długi czas, aż doszło do seksu. Po tym całym zdarzeniu mieliśmy ponad pół roku przerwy w kontakcie, a to wszystko przez to, że chwalil się tym jakie kolejne dziewczyny urabia. Jesteśmy Dorosli i ani On ani ja nikogo nie mamy. To ja byłam inicjatorka pomysłu "przyjaciele z korzysciami", a On ani się nie zgodził, ani nie odmówił. Zaprosił za to na noc po pewnym czasie z okazji wolnego mieszkania. Gdy wysyłał mi na chorym snapie zdjęcia jak całuję się z inną, a potem pisał, że ją zaliczy to strasznie mnie to poirytowalo. Nie chce z nim związku, chce tylko seksu i rozmowy skoro i tak tak bardzo tę czynność lubi i nie przeszkadza mu z kim to robi i ile razy... ale kilkukrotnie dałam mu sygnały, że mógłby mi takich zdjęć i informacji oszczedzic. Stwierdzil, że to normalne, powinnam iść do psychiatry i tak się z nim wyzywalam. Po dwóch tygodniach przeprosilam, ale nie odpisał. Nikogo nadal nie ma. O co chodzi w tej grze?

Odnośnik do komentarza
Gość Nietwntotamten

Jakbym czytala o sobie. Nawet moze to ten sam chlopak :P
Po prostu sie bawi. Jak sie idzywa to lecisz do niego i ma seks za free apozniej pol roku bawi die z innymi i gdy znow ma przerwę w dostawie miesa to odzywa sie do Ciebie.
Ja urwalam sie z takiej znajomości bo poczułam sie jak plan awaryjny gdy mu sie nudzilo.

Odnośnik do komentarza

To proste, proponując układ friend with benefit pogrążyłaś się w jego oczach, on nie ma szacunku do Twojej osoby. Dla niego to czysty układ w którym może pochwalić się innymi zdobyczami przy okazji pokazując, jak nisko w jego oczach jesteś. Szczerze, wymiksuj się z tego układu i na przyszłość zapamiętaj jedno jeśli sama nie będziesz się szanowała to mężczyzna również nie będzie. Chciałaś samego seksu to to dostałaś, ale w tym układzie szacunku prawdziwego nigdy nie ma do drugiej osoby. Z pewnością gdyby mężczyzna był prawdziwie zainteresowany to o swoich podbojach w życiu byś nie usłyszała, w tym układzie natomiast dla niego to normalka, Ty piszesz o swoich doświadczeniach on o swoich, w czym problem?. W końcu to układ a nie miłość.. .

Odnośnik do komentarza
Gość Clean Heart

~Kokoszkaa
To proste, proponując układ friend with benefit pogrążyłaś się w jego oczach, on nie ma szacunku do Twojej osoby. Dla niego to czysty układ w którym może pochwalić się innymi zdobyczami przy okazji pokazując, jak nisko w jego oczach jesteś. Szczerze, wymiksuj się z tego układu i na przyszłość zapamiętaj jedno jeśli sama nie będziesz się szanowała to mężczyzna również nie będzie. Chciałaś samego seksu to to dostałaś, ale w tym układzie szacunku prawdziwego nigdy nie ma do drugiej osoby. Z pewnością gdyby mężczyzna był prawdziwie zainteresowany to o swoich podbojach w życiu byś nie usłyszała, w tym układzie natomiast dla niego to normalka, Ty piszesz o swoich doświadczeniach on o swoich, w czym problem?. W końcu to układ a nie miłość.. .

Weźże jej nie broń bo to jest żałosne, ona zrobiła to świadomie. Sama powiedziała ze oczekiwała od niego tylko seksu, więc ona sama siebie nie szanuje. Ale widocznie jej to sprawia przyjemność. Ale na jedno dobrze ze zwróciłeś uwagę, szacunek za szacunek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...