Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak odnaleźć się w innym kraju?


Gość j...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,przeprowadziłam do innego kraju, chodzę tu do szkoły.Wkręciłam sie do grupy mojej koleżanki która poznałam około miesiąc wcześniej niż resztę. Bardzo mi ona pomogła,dzięki niej nie jestem sama na przerwach itd,bo jak wcześniej wspominałam,wkręciła mnie ona do jej grupy.Gadam z nimi trochę mniej, ponieważ uczę sie dopiero angielskiego,jestem jej wdzięczna lecz ona trochę mną pomiata,co mam zrobić zeby wiedziała ze mną sie nie rządzi,chce jakoś jej to pokazać,lecz nie chce wylecieć z paczki

Odnośnik do komentarza

Wiesz...ludzie czasami zachowują się w sposób ,który sprawia przykrość innym i nie zawsze zdają sobie z tego sprawę. Poprostu tacy są i nie robią tego specjalnie,żeby komuś zaszkodzić. Ot taki sposób bycia i relacji z innymi. Myślę,że skoro już trochę ją znasz,to powinnas się odważyć i z nią porozmawiać o tym co ci przeszkadza w waszych relacjach i sposobie w jaki cię traktuje.
Ważne żeby ona nie poczuła się zaatakowana,czy krytykowana przez ciebie,bo przecież coś jej jednak zawdzieczasz i szkoda było by stracić tę znajomość i wyjść na niewdziecznice.
Staraj się raczej mówić o własnych odczuciach i że jest ci przykro z tego czy innego powodu. Podkres to ,że jesteś jej wdzięczna ale jednak na pewne traktowanie sobie nie pozwolisz. Myślę ,że spokojna rozmowa w sprzyjających warunkach może wiele zdziałać i sprawi ,że twoja aklimatyzacja w nowym środowisku będzie łatwiejsza.
Jesteś w nowej, trudnej sytuacji życiowej ale myślę, że dasz sobie radę,czego ci życzę i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...