Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nie umiem rozstać się z chlopakiem


Gość P.p2204

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ,gdyż mam chłopaka od prawie roku ,nasza znajomość się zaczęła nietypowo i to nas bardzo zblizylo. Nie kochalismy siebie od razu nie czulismy tego dopiero po 5miesiacach wyznalam mu ze go kocham on nie był pewny ale po pewnym czasie przyznał ze tez . nasz związek można powiedzieć idealny mimo ze były kłótnie ale z nim tak świetnie się nie dogadywalam on zresztą tez ,było cos nie powtarzalnego . dopiero jak zaczęliśmy mieszkać razem on zaczął dłużej pracować zaczął mnie olewac tzn tak mi się wydaje bo nie całuje mnie z taka namiętności ,ja mu robię o to problemy rozmawialam z nim na ten temat starał się ale wczoraj chciał zerwać ze on ma dość i ze chce być sam a jak się spytalam dlaczego on ze będzie szczesliwszy a jak się spytalam czy naprawdę tak źle było on ze było dobrze . ale nie chce ze mną być dziś jak szedł do pracy i ja wczesniej wstalam zrobilam mu śniadanie i niby wszystko ok nawet dal mi buziaka na do widzenia ,a jeszcze wczoraj wyszła awantura o to ze go nie puszczam z kolegami a ja mu mowie ze dla mnie to nie byłoby problemu zeby poszedł tylko żeby zajął się mną tak troche zainteresowania A on ze go nie puszczam nie pozwalam mu . co mam zrobić ? Chce go w pewien sposob olac ,ale nie mogę ,bo mnie ciągnie cos do niego .. Co zrobić ?

Odnośnik do komentarza

Twoim problemem nie jest nieumiejętność rozstania się z chłopakiem, a nieumiejętność odnalezienia się w nowej sytuacji, którą jest przejście z poziomu randkowania i fascynacji z nich płynącej do bycia ze sobą 24h na dobę i mieszkania pod jednym dachem.
Pomimo braku poprawnej komunikacji miedzy Wami, to Ty za bardzo na Niego naciskasz - stąd takie a nie inne masz sygnały od niego względem rozstania.
Odpuść trochę, rozmawiajcie na spokojnie słuchając siebie na wzajem, bez szukania pretekstów do niepotrzebnych awantur i poczekaj na efekty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...