Skocz do zawartości
Forum

Petting a ciąża


Gość Rafq09

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Z moją partnerką zazwyczaj uprawiamy seks w prezerwatywie jednak ostatnio ich nie miałem więc zdecydowaliśmy się pierwszy raz na petting. Ja miałem palce w niej, ona "zabawiała się mną". Doszedłem na jej brzuch, do tego starając się aby było to w jak najwyższej partii brzucha (z dala od pochwy). Jednak wytarła się dopiero po około 2 minutach. Ja dalej miałem w niej palce. Wiem, że może szukam dziury w całym i próbuję wymyślać sobie jakieś ewentualności ale to nie jest jednak sprawa błaha więc wolę się upewnić. Czy jeżeli zdarzyłoby się tak, że gdy dalej miałem w niej palce to z mojego penisa jakaś kropla spadła na moją dłoń (ta co była w niej, a więc też w okolice jej pochwy) i jakimś cudem wprowadziłem to do środka? Albo, że to co miało z brzucha jej spłynęło? Chociaż co prawda sprawdzałem i raczej nic nie spłynęło, tym bardziej, że po tych dwóch minutach to już przypominało przezroczysty płyn niż białą spermę. Jednak mimo wszystko obawiam się trochę czy jakaś z tych dwóch wersji mogłaby sprawić, że będzie w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...