Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Pomocy


Gość Pprzemek20

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pprzemek20

Witam , mam 20 lat , moja dziewczyna ma 15 . spalismy juz ze sobą i w sumie chcialem powiedziec o tym jej rodzicą ona bała sie , namawialem ja do tego zeby powiedziala mamie zanim sama sie dowie.niestety wyszlo tak ze jej mama o wszystkim juz wie i nie zabardzo chce sluchac naszych tlumaczen . jej ojciec chce mnie zabić matka nie wie juz co ma robic jest praktycznie zalamana, mam kontakt z moją dziewczyną od pół roku .pierwszy raz kochalismy sie miesiac temu .mnie straszą na nią wrzeszczą aktualnie ona jest u rodziny za granicą niedługo wraca do domu i strasznie boi sie co z nią będzie . ja mam postawione ultimatum ze jak nie zostawie bede mial powazne problemy. ja sie nie boje ale chcialbym wytlumaczyc jej matce ze nie chce skrzywdzic jej corki ze ja kocham i chce dla niej jaknajlepiej, rozumiem ze przed nią jeszcze duzo lat edukcji, wiem co to zabezpieczanie sie i naprawde zrobila to z wlasnej woli za nim sie to stalo pytalem 1000x czy napewno jest gotowa i po wszystkim czy nie zaluje i powtarzam do dzis. mowi ze nie zaluje i naprawde chciala to ze mna zrobic . Bardzo ją kocham i chce z nią byc zdaje sobie sprawe ze ona jest jeszcze młoda i cały świat przed nią stoi otworem i malo kiedy konczy sie tak ze młodzieńcz miłość przeradza sie w rodzine na przestrzeni wielu lat ale mimo to chce z nią być tak długo jak sie da...zalezy mi na niej i nie patrze przez pryzmat seksu ale naprawde ją poznałem i chce z nią być. prosze o jakies rady ,wskazówki co powinienem teraz zrobić. chcialbym porozmawiac z jej matką ale nawet nie chce sluchac moich tłumaczen...

Odnośnik do komentarza

A jaki ty więcej z niej pożytek będziesz miał, niż tylko jej dupa. Przecież ta gówniara nawet pewnie nie umie dobrze butów zasznurować, a co dopiero coś ugotować.
W łóżku też pewnie taka nijaka.
Lód jej tylko jako tako zapewne najlepiej wychodzi cio? :)

Odnośnik do komentarza

Nie dziwie się rodzicą, że tak reagują. Trzeba ochłonąć.Kazda ze stron. Może dajcie spokoj na jakiś czas ( np. 2 tygodnie) .Następnie spróbujcie umówić się na wspólny obiad czy kolacje wraz z rodzicami . Przedstawić im swoje plany. , zamiary chłopaka do dziewczyny i dziewczyny do chłopaka Myślę, że to powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...