Skocz do zawartości
Forum

Seks oralny- problem


Gość Jupikkkkkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość do autorki

Co ty piszesz ze ktos jest zazdrosny uwazam ze u ciebie problem seksualny i to bardzo zaostrzony ze nie wykorzystujesz swojej buzi do jedzenia tylko do tego aby facet wpychał tam swojego pantalona i co masz watki czy rozum ci odebrało a gdzie twoja moralnosc i poszanowanie godnosci swojej jako kobiety ,zastanow sie czy z głowa twoja dobrze ,obrzydlistwo fuj.

Odnośnik do komentarza
Gość do autorki

ciagnij ,ciagnij i pij sperme jak ci smakuje,chociaz nie osmieszaj sie i nie przyznawaj nikomu ,tu ciebie nikt nie widzi,takich bab jest na swiecie duzo,to nieuniknione były ,sa i beda zboczone kobiety i faceci tez nie lepsi ze na takie kurestwo sobie pozwalaja.jestes najgorsza swintucha na swiecie...

Odnośnik do komentarza

Chcę robić śmiało to wolna kobieta ma chęć to czemu nie oboje tego chcą, lodzik podstawa dobrego i udanego seksu. A piepszenie Bo brodawczak jakieś h-j wie co to takie gadanie swietojebliwych co sami to robią a później w pierwszej ławce w kościele zdrowaśki odwalają. To nie średniowiecze ludzie dzisiaj w związkach i małżeństwach lodzik.minetka to jest normą ci co tak robią są bardziej szczęśliwi i spelnieni widać że umieją się sobą cieszyć i lubią najróżniejsze igraszki BRAWO dla tych ludzi ,a przez zwykły sex też można zarazić się kij wiele czym i co tego nie mówicie.

Odnośnik do komentarza

Znalazł się taki co potrafi szczerze powiedzieć o takich sprawach i się tego nie wstydzi.To co koleżanka chce zrobić nie jest niczym złym tylko wy przeciwnicy widzicie w tym zło jesteście poprostu zwykłymi NUDZIARZAMI (kochanie czy będziemy uprawiać sex oczywiście ale masz 4 minuty bo za 5 minut pierwsza miłość się zaczyna)wasze biedne nudne życie seksualne. Brawo wy!!!

Odnośnik do komentarza
Gość ja to chce

ja pier to kim ty jestes popierasz ta dziwke co chce KOLEDZE zrobic loda to kim ta szmata jest,a ty kim jestes jezeli takich lubisz,idz spac czlowieku i na zawsze niech ci w tym lbie zostanie ze usta nie sa do ssania kutasow a tylek do ich wsadzania tam leca smierdzace gowna ,a z siuraka leca siki,siurak faceta nie jest do jedzenia,oj zeby kiedy kurewki im poodgryzały z milosci.ja pier to zastanow sie lecz sie zamiast tolerowac takie zdziry.....koledze zrobic loda i co,moze tego kutasa lizało juz wiele dziwek i pilo z niego sperme z ktorej powstaja dzieci z zarodkow..ZASTANOW SIE CHYBA PIJANY NIE JESTES....po co ci to kurestwo i obrona.

Odnośnik do komentarza

A co ty kur-a z PISU jak tak to pierwszy żądanie czeka w kościele wiesz są tacy ludzie mężczyźni i kobiety którzy wiedzą do czego służy woda i mydło i dbają o swoją chigiene i nikt tu jeszcze raz powtarzam nie mówi o robieniu loda po penetracji odbytu czy innych sprawach. Koleżanka nie jest zdzirą jest singielka niema chłopaka męża nawet psa podejrzewam więc może robić to co jej się podoba a że ma chęć wsiąść jego penisa(nie siusiaka bo siusiaki to mają chłopcy 5 letnie) do ust to ma takie prawo

Odnośnik do komentarza
Gość do autorki

tak sobie chciała poruchac z kolega aby on wsadził swojego członka do jej ust,ona mu powiruje jezykiem ,a nastepnie on napecznialy i juz wiednacy spusci sie do jej ust,a ona to połknie i powiedz kobieto co chcesz wyprawiac czy to normalne,smiechu warte ulomstwo trzeba leczyc ale chyba sie nie da,,,katastrofa.a moze ten jej obronca to kolega co czeka na ten inny rodzaj seksu!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Do jupi wiesz ogółem na swoje życie seksualne nie narzekam bo inie mam na co pedałem nie jestem bo mam dzieckoz kobieta z którą jestem 8 lat wiesz ogólnie uświadamiałem co nie których że masz prawo robić loda kiedy masz na to ochotę nie broniłem cię lecz stwierdzałem fakty wiesz psycholem nie jestem bo psychotesty które przechodziłem w Ustce Kołobrzegu i Gdańsku tego nie stwierdziły a obejmując pewne funkcje takowe musiałem przechodzić widać że brak ci dojrzałości bo z tego co do mnie napisałaś to pożal się Boże

Odnośnik do komentarza
Gość Jupikkkkkkk

~Ja pier
Do jupi wiesz ogółem na swoje życie seksualne nie narzekam bo inie mam na co pedałem nie jestem bo mam dzieckoz kobieta z którą jestem 8 lat wiesz ogólnie uświadamiałem co nie których że masz prawo robić loda kiedy masz na to ochotę nie broniłem cię lecz stwierdzałem fakty wiesz psycholem nie jestem bo psychotesty które przechodziłem w Ustce Kołobrzegu i Gdańsku tego nie stwierdziły a obejmując pewne funkcje takowe musiałem przechodzić widać że brak ci dojrzałości bo z tego co do mnie napisałaś to pożal się Boże

To nie było do ciebie tylko do autora
Ja to chce
Więc czytaj dokładnie a nie ublizaj

Odnośnik do komentarza
Gość do autorki

jak chcesz obciagac to obciagaj i nie pisz o tym na forum,nie doradzaj sie ,spytaj kolegi czy mu bylo dobrze,czy ulzylo po tym seksie niemoralnym .tobie i tak nic nie pomoze to twoje seksowanie wyjdzie ci geba,niemoralna kobieta a facet chce sprobowac co mu zalezy do ust ci wsadzic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...