Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Problem z samym sobą


Gość zsenek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedługo skończę 18 lat. Piszę tu, ponieważ mam kilka kwestii do wyjaśnienia co ze mną jest nie tak. Zacznę od tego, że dziś mimo, że niedziela, nie byłem w kościele. Z tego powodu mam wyrzuty sumienia. Jednakże od ponad 2 mscy (kiedy przyjąłem bierzmowanie) nie wchodziłem do świątyni, ponieważ dopadał mnie atak paniki. Denerwuje mnie tłum ludzi, na zewnątrz też byłem nieco zestresowany, ale to dało się wytrzymać.
Są wakacje a ja praktycznie tylko do kościoła wychodzę(dziłem). Nie mam z kim, nie mam gdzie, w sumie nwm czy mnie nie interesują kontakty z innymi czy ci z którymi rozmawiałem mnie traktują pobocznie.
Pod wpływem krytycznych uwag osób znajomych i bliskich wycofałem się i to w sumie postępuje. To boli, ale cóż przyzwyczajam się. Gdziekolwiek wyjdę, muszę wracać, bo dostaję biegunki z nerwów. Dom stał się oazą bezpieczeństwa,terytorium poza groźne.
Tak wgl to z nerwicą zmagam się już ok. 4 lat, 2 wizyty u psychologów, ale to nic nie dało.
Z jednej strony chciałbym coś zmienić, ale to przerasta. Nwm co robić, najchętniej już bym skończył ze sobą, ale bliscy.. Boję się bardzo przyszłości (matura, praca to przeraża)
Kiedyś niestety rozmawiałem o tym ze znajomymi, stąd chyba nie piszą wgl do mnie. Rodzice, rodzeństwo mnie nie rozumie. Gadam do psa, kota, poduszki. Tylko tyle i aż tyle.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...