Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Rak mózgu czy nerwica


Gość Asia12333

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Asia12333

Cześć , mam nadzieje, że ktoś mnie pocieszy.
Od dłuższego czasu złe się czuje, denerwuję, nie potrafię wyluzować, wszystko jest dla mnie odległe, badania krwi mam okej, EKG serca okej, tarczyca okej, żelazo okej. Chodzę do psychologa (niestety tylko na razie dwie wyzyty) jestem strasznie nerwowa, senna, mam probkemy z oddechem, wszystko wydaje mi się nierealne, boję się wszystkiego, wydaje mi się, że nie mam na nic sił, nie mam żadnej pozytywnej energi, pobolewają mnie plecy, nogi, klatka piersiowa, głowa w różnych miejscach, kłucie w uszach, zatkany nos, boję się guza mózgu, ciagle myśle i tym co było kiedyś m, czuje się jak we śnie, jakaś taka zamroczona, boję się gdzieś sama wychodzić, czuję się jak na jawie, jestem zupełnie inną osobą niż kiedyś, kiedyś często bolała mnie głowa, wmawiam sobie różne choroby i boję się je mieć, nie potrafię zachowywać się jak kiedyś, boję się przyszłości i samotności i tego guza mózgu. 5 razy byłam u lekarza z silnymi atakami- stwierdził nerwice. Czy to na pewno nerwica ? Tak strasznie obawiam się tego guza mózgu, czy ona daje takie objawy ? Nie chcę mi się wymiotować rano, nie mam mdłości rano, nie boli mnie silnie głowa, czasami lekko zakuje w skroni czy coś, mam te probkemy z oddechem i dretwieniamu i bólami rak, szyji, połowy twarzy. Chciałabym być taka jak kiedyś ale nie potrafię, bo ciagle mi się wydaje, że skoro kiedyś złe sie czułam tak strasznie to to na pewno jakaś choroba która się rozwija. Czy to może być ten rak ?

Odnośnik do komentarza

Tak rozległe objawy i różne dolegliwości bólowe dotyczące równych układów ciała plus do tego szereg badań, które nie wskazują na żadne nieprawidłowości w funkcjonowaniu, świadczą o zaburzeniach nerwicowych, które u Pani rozpoznał lekarz. Nie ma Pani żadnego guza mózgu. To psychika podsuwa Pani takie myśli, które generują lęk o własne zdrowie. Bardzo dobrze, że podjęła Pani leczenie i korzysta ze wsparcia psychologa. Proszę kontynuować terapię. Wierzę, że leczenie wkrótce przyniesie oczekiwane rezultaty i poczuje się Pani lepiej. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość Asia122322

Dziękuje pani bardzo za wsparcie !
Jeśli mogę jeszcze o coś spytać - uczucie odrealnienia, bycia w innym świecie, obawy, leki, bólu głowy w jednym miejscu, problemy z oddychaniem to wszystko nerwica nie żaden guz ?
Strasznie się go obawiam i ciagle o tym myśle.
Gdy wychodzę z domu mam wrazenie, że jestem w jakiś obcym świecie i nie dam rady pokonać ani jednego kroku !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...