Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Napady, diagnoza, pomoc


Gość Margrr

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba czas by po raz kolejny zasięgnąć tutaj pomocy. Zacznę od początku. Mam 17 lat i jestem kobietą. Ostatnio coraz częściej zaczynam zastanawiać się czy jestem chora psychicznie czy może to tylko mój wymysl. W ciągu miesiąca dwa razy wylądowałam w szpitalu w wyniku duszności. Moje napady wyglądają mniej więcej tak: zaczynam się dusic, płakać i cała się trzasc. Po podaniu mi środka uspokajającego wszystko się normuje. Za pierwszym razem wypisali mi za przyczynę tezyczke za drugim atak paniki. Obecnie jestem w trakcie badań. Dodam że ostatnio jestem bardzo placzliwa. Chce mi się płakać bez powodu I na prawdę muszę powstrzymywac się by nie wybuchnąć. Łatwo się też denerwuje i zauważyłam że coraz bardziej odreagowuje to na innych. Mam też napady agresji. Tzn mam potrzebę samookaleczenia w celu uspokojenia się lub przekierowania emocji. Ostatnio robię to praktycznie codziennie mimo że nie robiłam tego od 2-3 lat. Dodatkowo mam problemy z koncentracja i naprawdę ogromne ale to ogromne kłopoty z podejmowaniem decyzji. Często czuje się pusta w środku. Właściwie nie potrafię odczytać co czuje i moje emocje zdawaja się mnie rozrywac od środka. Nie widzę sensu ani celu. W ramach skrzywdzenia siebie nakazuje sobie nie jeść ale i tak łamie to nadmiernym obzarstwem. Raz jem za 3 dorosłych a raz nie jem wcale. Co do szczęśliwych momentów oczywiście przeżywam je i wtedy nie mam siły myśleć o złych rzeczach i zachowuje się jakby ich nie było ale potem bez żadnego powodu nadchodzi okres smutku. Kiedys taka zmienność nastroju nastepowala rzadko. Tzn miesiąc dobrze, miesiąc źle I tak cały czas. Ale teraz w jednym dniu potrafię przeżyć totalne zdenerwowanie, radość i ekscytacje a na koniec kompletny smutek i niemal depresję. Mam nadzieję że to co napisałam ma sens jeżeli nie to przepraszam. Bardzo proszę o opinie co to może być.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...