Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jaki specjalista podejmie się mojej terapii?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam terapii ,psychoterapeuta ktora/y zdiagnozować moje problemy ,ogólnie to nieśmiałość, emocje,brak znajomych,przyjaciół, nieradzenie sobie znaleźć miłość przyjaciół. Nerwica,stres itp.Jestem z Lublina ,woj . lubelskie, szukam na NFZ, za darmo,bezpłatnie .A jakby się udało to może by ktoś podjął ze mną popracować nad emocjami,trudnościom nieradzenie sobie w życiu, miłość związek i wiele innych rzecz.Terapia płatna od 100,150 zł który podjął by się leczenie mnie

Odnośnik do komentarza

W pierwszej kolejności proszę skonsultować się z psychiatrą, który zdiagnozuje Pani problemy. Określi, czy potrzebuje Pani wsparcia farmakologicznego, czy wystarczy tylko psychoterapia. Tak naprawdę relacjonuje Pani rozległe problemy dotyczące osobowości. Konsultacja psychiatryczna może być w ramach NFZ, wówczas będzie darmowa. Nie potrzebuje Pani skierowania od lekarza rodzinnego. Po psychologa jest już potrzebne skierowanie. Specjalistów z terenu Lubelszczyzny może Pani szukać w naszym serwisie pod poniższym linkiem: https://ranking.abczdrowie.pl/c/24,psycholog,4,lubelskie Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...