Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Dlaczego nie odczuwam żadnych emocji?


Gość j...u

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nastolatką i nie odczuwam żadnych emocji. Często siedzę znudzona. Może czasami jestem rozbawiona lub smutna, ale na bardzo krótką chwilę. Przeważnie nic nie czuję. Zauważyłam to kilka miesięcy temu. Nie odczuwam współczucia, nie smucę się, nawet gdy ktoś powie coś przykrego o mnie, nie gniewam się. Jestem aż za spokojna, brak mi spontaniczności i żywiołowości. Jestem też bardzo szczera. Nie mam przyjaciół.

Odnośnik do komentarza
Gość ghost12

Mam wrażenie że tylko ci sie wydaje że nie masz żadnych emocji,bo raczej nie przeżyłaś jakichś traumatycznych wydarzeń które mogłyby je wytłumić.Masz pewnie po prostu taki charakter, jesteś cicha i spokojna i tyle,emocje tam gdzies są ale nie wiesz jak je "uruchomić" lub ich nie dostrzegasz.

Odnośnik do komentarza
Gość kkk444449

Jesteś widać osłabiona i zamglona .
Jesteś na niskich falach umysłu .
Powiem tak modlitwa o miłość , moc , siłę do własnych komórek i do własnego wnętrza wysyłanie jak najlepszych intencji i prośb o swoje zdrowie psychiczne i jak najlepsze życie jest tym krokiem które w życiu trzeba podejmować , ponieważ to my musimy czasem pchać te kulę losu na nasza stronę .
Drugą sprawa jest oddech on też jest dawcą mocy prawidłowy oddech dostarcza nam sił .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...