Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nie wiem czego chcę.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 20 lat. Od pewnego czasu nie wiem czego chce. Coraz częściej zwracają mi na to uwagę znajomi i rodzina. 4 tyg temu zerwałam z chłopakiem, potrzebowałam wolności. Od tego czasu potrafiłam poważnie zauroczyć się w 3 nowo poznanych osobach. Bardzo szybko się przywiązuję. Nie mogę się na niczym skupić. Marzę by wyjechać daleko stąd i spróbować żyć o własnych siłach, być niezależną od kogokolwiek, lub po prostu przestać mieć ograniczenia i kontrole nade mną ze strony innych (np. rodziny). Od momentu zerwania bardzo często sięgam wieczorami po alkohol. Chodzę do psychologa, żadnego większego problemu u mnie nie widzi, natomiast po wizycie czuję się dobrze sama ze sobą zaledwie przez kilka dni. Następnie, gdy jestem sama często płaczę i obwiniam się o wszystko. Potrafię chodzić w kółko po pokojach bez celu. Coraz gorzej sypiam, i budzę się zmęczona.Często słucham piosenek z którymi mogłabym utożsamić swój ból. Przez ostatnie kilka dni straciłam już motywacje w realizowaniu moich najważniejszych hobby oraz w nauce (trwa sesja na studiach). Często w złych chwilach myślę, że nie umiem już dłużej żyć i sobie ze wszystkim radzić. Rozważam sytuacje co by się działo kiedy by mnie wszystkim zabrakło. Nie mam problemu w nawiązywaniu kontaktów, mam duże grono znajomych, ale kiedy chcę im przedstawić mój problem to nie są do końca w stanie zrozumieć mojego toku myślenia. Czuję totalną pustkę w głowie, i tak jak dotąd każdy dzień był poukładany i zaplanowany tak teraz żyję chwilą.

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Czy masz jakieś hobby i zainteresowania, które lubisz rozwijać? Nie wiem, np. taniec, sport, basen, bieganie, fotografowanie? Jeśli nie masz, znajdź coś, co by Cię interesowało i mogło wypełnić Ci czas i co jednocześnie przynosiłoby Ci radość. Teraz jest czas wakacji, wykorzystaj to na rozwijanie własnych zainteresowań i spotkania z ciekawymi ludźmi. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...