Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy to manipulacja i jak powinnam sie zachowac ?


Gość Sajlen

Rekomendowane odpowiedzi

Historia z tych niemiłych.Minal rok odkad poznałam Pana Z.Rok zmienny,klotni,powrotow do znajomości i spotkan z przerwami i pisania online. Pan Z i ja mamy po 31 lat prawie.Ja rok temu kiedy go poznałam chciałam z nim być,on poza proponowaniem sexu swiata nie widział,otwarcie o tym mowil,sugerowal i proponowal ze chciałby ze mna..Poza mna z innymi kobietami także.Miedzy mna a nim nie doszło do tego jednak.Na pytanie czemu nie możemy być razem odpowiadal ze charaktery mamy rozne,Dwa dni temu gadaliśmy o jego jutrzejszych urodzinach,opowiedzialam mu ze mi ciężko samej się zyje,ze miałam ostatnio problemy z mężczyznami,zle mnie traktowali.Po wysłuchaniu stwierdził ze to moja wina w srodku ze mezczyzni zle mnie traktują i maja uprzedzenia do mnie i chcą jednego i powinnam się zmienić żeby zasluzyc od nich na więcej i być brana pod uwagę jako kobieta zona,matka,partnerka.Opowiedzial ze pare tygodni temu poznal dziewczyne jakas w sieci i ze sobą już to robili i ze chętnie by mnie zaprosil na sex o ile by był wolny ale może dla mnie zrobić tak ze po prostu ja bym była dla niego słuchajcie teraz-kochanka dopóki bym w lozku a raczej przez lozko nie nauczyla się bycia dorosla,i stałabym się materialem na poważnie brana do zycia partnerke.Jak to uslyszalam to jakos nie wiem czy mnie zbil z tropu nie zareagowałam.Po czasie doszlam do wniosku ze to nie jest ot tak po prostu powiedziane i zaproponowane.Cos głębszego jest grane i nawet już nie chodzi o to ze on nie jest odpowiedni dla mnie,rece mi opadly gdy to przeanalizowałam.Chcialabym się na reszte zycia uwolnić od takiej pogardy.Przez rok on mnie różnorodnie podchodzil,cos gadal,nawet mi się nie chce jemu skladac ,,wszystkiego najlepszego" jak się odegrać lub czy normalniej po prostu uciec jak najdalej ??? czemu on to robi?

Odnośnik do komentarza

Owszem, to, co robi ten pan, to czysta manipulacja. Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby kłamał, że wyrwał jakąś laskę w sieci i już mają za sobą seks, tylko dlatego, żeby Ciebie przekonać, abyś mu się oddała. Że niby masz się uczyć życia i dojrzałości przez łóżko? Co to za bzdury? Powiedz temu panu, żeby się puknął w głowę i zakończ z nim znajomość. Nie chciałabym tracić czasu na takiego ... Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...