Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Myśli samobójcze przy nerwicy


Gość ilona..znerwicowana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ilona..znerwicowana

Witam jest ze mna bardzo zle jestem za granica i od dwóch miesięcy biore leki przeciwdepresyjne niestety bez zadnego pozytywnego skutku . Ciagle placze mam ochote krzyczeć i wyc w niebogłosy mam rozne bole w ciele bole w klatce bole przełyku pieczenie za mostkiem bole zoladka bole glowy pieczenie w glowie nerwobóle w ciele duszności .. nie za dobrze sie czuje najgorsze jest to ze nic mi sie nie chce i nie mam na nic nawet sily ciagle mysle o tym aby sie zabic bo już mam dość znoszenia ciągłego bolu ciągłego zlego samopoczucia bezsilności.... mam dość takiego zycia...co mam zrobić nie mam już sily

Odnośnik do komentarza

mnie też dopadają takie myśli samobójcze przy nerwicy które ogarniają całą moją głowę i zaczynam się bać co z kolei napędza te myśli samobójcze u mnie. Ostatnio zacząłem sobie z nimi radzić tak, że zamykam wtedy oczy oddycham i mówię sobie w myślach "że cokolwiek by się nie działo, nie zabiję się, nie odbiorę sobie życia bo to najgorsze co mógłbym sobie zrobić" I myśli samobójcze jakoś odchodzą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...