Skocz do zawartości
Forum

Opryszczka ustna i powiększone węzły chłonne w ciazy


Rekomendowane odpowiedzi

Hey to mój pierwszy post na tej stronie. Jestem aktualnie w Irlandii, 22 tydzień ciąży i niestety lekarze tutaj mają bardzo niski poziom leczenia i opieki nad kobietą w ciąży. Pomóżcie jeżeli miałyscie podobna sytuację.
W sobotę złapałam przeziębienie- katar, kichanie, ból gardła, lekka gorączka. Zdążyłam paracetamol piłam herbatę z cytryna. W niedzielę od kichania niestety musiałam napinać brzuch co wieczorem poskutkowało ostrym bólem brzucha coś jak by ktoś wbijal nóż. Dlatego leżalam w łóżku. W poniedziałek byłam bardzo osłabiona, nie mogłam wstać z łóżka. We wtorek poszłam do lekarza( wcześniej nie mogli mnie przyjąć) i usłyszałam że jestem przemęczona i na ból brzucha lekarz dał mi paracetamol. Wczoraj dostałam opryszczki wargowej, więc Martwiłam się bo w ciąży jest chyba niebezpieczna więc poszłam sprawdzić u lekarza co powinnam zrobić, to dał mi receptę na Zovirax ( co od rana nakładalam na opryszczke) ja się martwię bardzo o dziecko... A dzis powiększyły mi się węzły chłonne podżuchwowe. To moja 2 opryszczka w życiu, pierwsza przechodziłam bardzo ciężko i dlatego dostałam antybiotyk Acyklowir 400mg. Zostało mi go i mam go tutaj.
Moje pytanie brzmi czy któraś z was miała podobna sytuację. Błagam pomóżcie bardzo martwię się o dziecko a tu żaden lekarz mi nie pomoże...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...