Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak radzić sobie z brakiem akceptacji samego siebie?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 19lat. Uczęszczam na studia.Od tego roku mam problemy ze wszystkim.Trudno mi włożyć bluzkę do szafy,posprzątać,czuje sie zupełnie bez wartości,czasem drapie sie prawie do krwi pod wpływem emocji,mam ciagle automatyczne myśli "chce sie zabic",często nie widzę sensu życia,mimo wielu znajomych czuje sie samotna,bo nic nie wiedza o moim smutku.Nie umiem im o tym mowić,bo po mnie tego nie widać,wyglądam na radosna zawsze.Czuje ze ludzie by mnie akceptowali tylko jakbym miała dobre dni.W smutku ni

Odnośnik do komentarza

Moja przyjaciółka kiedyś miała ciężki okres w swoim życiu było to spowodowane brakiem akceptacji siebie. Tak samo jak Ty wszytko ukrywala i czula sie samotna, ale w koncu zauważyłam razem z reszta wspólnych znajomych ze cos jest nie tak. Postanowiliśmy zadziałać i po długich próbach w koncu zgodziła się na pomoc psychologa. Dziś to kompletnie inna dziewczyna. Po paru rozmowach postanowiła działać i zmienić swoje życie. Znalazła chęć do pracy nad swoim ciałem. Dziś jest pewna siebie i znalazła miłość. Może dla Ciebie to też czas aby zwrócić się do specjalisty? Nie masz nic do stracenia tylko zyskasz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...