Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Dokuczliwe Brodawki


Markos

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tylko jeszcze zauważyłem dziwne brodawki w okolicach intymnych(naliczylem ich 25 razem z małymi kropeczkami) Zacząłem przeszukiwać internet, aby zaczerpnąć wiedzy na temat i znalazłem informację o wirusie HPV. Dodam, że mam jedną partnerkę od 2 lat i jesteśmy sobie wierni. Jestem cała sytuacja bardzo zaniepokojony, może ktoś miał podobny problem i potrafi doradzić . Przesyłam zdjęcie Pozdrawiam

monthly_2017_06/brodawki-na-jezyku_4872.jpg

Odnośnik do komentarza

Witam Proszę Państwa niepokoją mnie brodawki w okolicach intymnych (naliczylem ich 25 razem z bardzo małymi). Nie bolą, nie pieka i nie swedza. Może ktoś borykal się z podobnym problemem i potrafi dobrze doradzić. Martwi mnie, że może być to wirus HPV. Dodam, że mam stała partnerkę od 2 lat i jesteśmy sobie wierni. Dziękuję za wszelką pomoc, przesyłam zdjęcie. Pozdrawiam

monthly_2017_06/dokuczliwe-brodawki_4873.jpg

Odnośnik do komentarza

Markos
Tak tylko jeszcze zauważyłem dziwne brodawki w okolicach intymnych(naliczylem ich 25 razem z małymi kropeczkami) Zacząłem przeszukiwać internet, aby zaczerpnąć wiedzy na temat i znalazłem informację o wirusie HPV. Dodam, że mam jedną partnerkę od 2 lat i jesteśmy sobie wierni. Jestem cała sytuacja bardzo zaniepokojony, może ktoś miał podobny problem i potrafi doradzić . Przesyłam zdjęcie Pozdrawiam

Tak okolice intymne zgadzam się że to brodawczak ale na języku nie. :) Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...