Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem , po urodzeniu dziecka (9miesięcy temu)po połogu gdy tylko dostałam pierwszy okres zaczęłam brać tabletki Kontracept ostatnio co jakiś czas występowały u mnie plamienia w trakcie brania tabletek udałam sie do lekarza który zmienił mi tabletki na inne ...przy braniu ostatniego opakowania kontraceptu dostałam znowu plamienia ...gdy opakowanie się skończyło zrobiłam 7dniową przerwę podczas której powinnam dostać krwawienia z odstswienia niestety nie pojawiło się wcale ...czym to może być spowodowane? zrobiłam test ciążowy który wyszedł negatywny i zaczęłam znowu brać tabletki juz te inne przepisane przez lekarza pierwszy raz mnie cos takiego spotkało i martwię sie ze cos jest nie tak i ze może to być ciąża ...dodam jeszcze ze zapomniałam wyrzucić testu i gdy chciałam to zrobic po dwóch dniach była na nim druga bardzo blada kreska ....wiem że taki test po dwóch dniach jest nie ważny ... Tylko zastanawia mnie to czemu po takim czasie ta druga kreska sie pokazała ?? Nie biorę tego testu po takim czasie pod uwagę ale jednak mnie cos niepokoji ze cos jest nie tak i bije się z myślami czy brać te tabletki dalej czy nie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...