Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak żyć bez ukochanej osoby?


Gość w...m

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 16 lat. Rozpadam się od środka. Podobno każdy dostaje nie więcej niż to, ile jest w stanie udźwignąć, ale ja nie jestem w stanie udźwignąć już nic. Czuję, że sięgnęłam już dna. Jak żyć bez kogoś dla kogo się żyło? Zostawił mnie ktoś kto miał być na zawsze. Zostawił mnie sens mojego życia. Czy da się więc żyć bez kogoś, bez kogo się nie da? Czas leczy rany, ale ja nie mam tego czasu, każdy dzień bowiem dobija I utwierdza mnie w przekonaniu, że dłużej nie dam rady. Choć próbuję.

Odnośnik do komentarza

Jest to bardzo przykra sytuacja kiedy nagle z naszego życia znika osoba która kochamy , z która spędziliśmy wiele czasu i która była naszym życiem . Niestety nie ma jednej recepty na rozstanie z ukochaną osobą , pozostaje nam jedynie żyć dalej i powoli budować swoje życie bez tej osoby . W tym momencie każdy dzień wydaje Ci się ciężki i bolesny ale uwierz że za jakiś czas będzie lepiej , nie wiem za ile bo to indywidualna sparwa ale na pewno będzie . Gorsze i lepsze dni będą się zdarzać ale musisz nauczyć się walczyć z tym bólem . Jeśli płacz Ci pomaga wypłacz się , może wybierz się na spacer lub spotkaj z przyjaciółmi . Postaraj się zająć siebie czas tak aby możliwie najmniej spędzać go np leżąc w samotności . Oczywiście musi być teraz czas na żałobę i smutek po rozstaniu bo to naturalne ale ważne aby się w tym nie pogrążyć na dobre . Musisz być wytrwala a zobaczysz że przyjdą lepsze dni .

Odnośnik do komentarza

Nie chce Ci pisac ,ze wszystko bedzie dobrze prawic matczynych moralow...
Ja w wieku 16 lat tez bylam kochliwa, za kazdym razem myslalam ze swiat sie konczy...teraz gdy mam corke w twoim wieku i przezylam troche zycia wiem ze nie bylo warto....
Musisz znalesc sile w sobie , tlumaczyc sobie ze nie byl mnie wart,
Zaczac usmiechac sie i pokazac, ze bez niego swiat sie nie zawalił.a zobaczysz ze jego trafii

Odnośnik do komentarza

Chociaż teraz wydaje Ci się, że świat się zatrzymał, że nie czeka Cię już nic dobrego, bo zostawiła Cię ukochana osoba, to uwierz, że z perspektywy czasu stwierdzisz, że ta lekcja życia była konieczna. Jesteś bardzo młodą osobą, być może była to Twoja pierwsza poważniejsza relacja, dlatego tak mocno to przeżywasz. Jest tęsknota, ból, rozpacz, żal, są łzy. Po tych silnych emocjach, uczucia ostygną, pojawi się kryzys emocjonalny, ale czas naprawdę leczy rany i pozwala spojrzeć inaczej w przyszłość. Otaczaj się teraz dobrymi, wspierającymi ludźmi, nie unikaj towarzystwa, dbaj o siebie, organizuj sobie ciekawe zajęcie w czasie wolnym. Rób wszystko, by nie rozmyślać o byłym chłopaku. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...