Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak wrócić do starej przyjaciółki?


Gość f...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, który próbuję rozwiazac już dwa miesiące, ale nie potrafię sobie poradzic. Chodzi o moją najlepszą przyjaciółkę. Przyjaźniłyśmy się 3 lata, z nikim tak dobrze się nigdy nie dogadywałam. Pokłóciłyśmy się właściwie o nic z mojej winy i tak wyszło, że nie odzywamy się do siebie ponad pół roku. Ona znalazła inna przyjaciolke, ja ja przeprosilam i do tej pory dalej sie nie odzywamy. nie wiem jak odnowic przyjazn, a tamta jej kolezanka tylko przeszkadza. Boje sie tez, ze ona mnie oleje.

Odnośnik do komentarza

Też raz się pokłóciłam, z winy koleżanki, bo zrobiła mi świństwo. I nie odzywamy się już z 6 lat, choć znałyśmy się od malutkiego i mieszkamy obok siebie.
Ale nie szkoda mi utraty tej przyjaźni. Jedynie szkoda, że musi ona być teraz moją sąsiadką.

Odnośnik do komentarza

Pokłóciłaś się z przyjaciółką, ale przeprosiłaś za swoje zachowanie, bo poczułaś się winna tego konfliktu. Niestety to nie przyniosło żadnych efektów. Co możesz zrobić? Co prawda, możesz przeprosić ponownie, ale czy jest sens przepraszać kilka razy za to samo? Możliwe, że przyjaciółka znalazła sobie inną duszę do towarzystwa i nie jest już zainteresowana odnawianiem kontaktu z Tobą? Zastanów się, czy była to prawdziwa przyjaźń i czy warto o nią tak mocno zabiegać?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...