Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

problemy miłosne


Gość jul_cia

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka miesięcy temu dowiedziałam się że mój przyjaciel się we mnie zakochal... za namową naszej wspólnej przyjaciółki spytał się mnie o chodzenie... po przemyśleniach stwierdziłam ze nic do niego nie czuje i wolę się przyjaznic... powiedziałam mu to ale on stwierdził że nie chce ze mną kontaktu bo nie umie przyjaznic się z dziewczyną na której aż tak mu zalezy... minęło trochę czasu i teraz to ja uświadomiłam sobie ze go kocham... cały czas o nim myślę i coraz częściej mi go brakuje... boje się powiedzieć mu prawdy bo nie wiem czy on wciąż czuje to samo a nie chce po raz 2 zepsuć naszej przyjazni... co powinnam zrobić? Dodam że jestem trochę niesmiala... może powinnam mu coś powiedzieć albo napisac... a może pokazać?? Proszę pomóżcie mi

Odnośnik do komentarza

Zfriendzonowałaś go wiec nic dziwnego że chciał zerwać z tobą kontakt.Facet w takiej sytuacji ma 2 wyjścia,albo zdobyć twoje serce (co do tej pory nie bardzo mu szło,więc jest to raczej mało prawdopodobne) albo urwać wszelki kontakt gdyż dalsza "tylko przyjaźń" sprawiałaby mu wielki ból.

Coś mam wrażenie że wcale się nagle w nim nie zakochałaś,tylko po prostu brakuje Ci go jako "męskiej przyjaciółki" i bardzo ci zależy żeby przywrócić sprawy do takiej postaci jakiej były (bo dla kobiety bliska przyjaźń z facetem jest bardzo korzystna,czy sobie zdaje z tego sprawę,czy nie.)

Odpuść chłopakowi i uwierz mi że te kilka miesięcy które minęły od urwania kontaktu,były dla niego katorgą,bo miłość od tak nie zanika.A ty teraz gdy już powoli zaczyna o tym zapominać chcesz na nowo mu zacząć robić nadzieję a po 2 tyg znowu traktować go tylko jako przyjaciela ?Wręcz podręcznikowy przykład friendzona. ODPUŚĆ.

Odnośnik do komentarza

Być może było tak, że kochałaś go od samego początku, ale doceniłaś go dopiero gdy odszedł.
Nie przyznałaś się do miłości, bo nie chciałaś stracić na atrakcyjności, chciałaś aby Cię zdobywał.
Moim zdaniem, możesz spróbować go przekonać do związku i przyznać się do uczuć.

Odnośnik do komentarza

PS: Miałam podobną sytuację do Twojej. I wydaje mi się, że trzeba się przyjrzeć, czy oby wasza przyjaźń jest prawdziwa, skoro on zerwał kontakt patrząc się tylko na siebie, a nie na całokształt znajomości. Ale daj mu szansę i przyznaj się że kochasz go, bo czemu by nie spróbować, przynajmniej nie będziesz gdybać co by było gdyby.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...