Skocz do zawartości
Forum

7tydzien ciazy!


Gość baaraa

Rekomendowane odpowiedzi

witam potrzebuje porady! ostatnia miesiaczke mialam 10.04.2017( regularne co 29dni) (19.04.2017) bylam u ginekologa stwierdzil pecherzyk a ciaza wygladala na 4tydzien a nie na poczatek 6tygodnia.. .. moze jeszcze bardzo wczesna ciaza.... 01.06.2017 bylam na kolejnym usg juz w szpitalu dalej pusty pecherzyk a to juz 7tydzien 2dzien.. mam czekac kolejne 2 tygodnie... jest jakas szansa ze wszystko bedzie dobrze/???? bardzo sie stresuje blagam o szybka odpowiedz.. pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza

Nie chcę pisać czarnych scenariuszy ale raczej nic z tego nie będzie. Też tak miałam poszłam w 9tyg a lekarz stwierdził że to nie może być 9 co najwyżej 6... Skończyło się poronieniem i skrobanką :( przeżycie koszmarne, ale zdarza się ;(

Odnośnik do komentarza

I może to głupie, ale jeśli znów nic nie będzie w pecherzyku i znów każą Ci czekać to nie słuchaj. Z każdym dniem będzie Ci gorzej przez to przejść i się z tym pogodzić. Wiem co mówię. Ja już zdążyłam pokochać swoje maleństwo i to bardzo.
Nie pomogły leki na podtrzymanie ani nic.

Odnośnik do komentarza

tez tak mi sie wydaje ze nic z tego nie bedzie poczekam jeszcze te 2 tygodnie zeby w 100% sie upewnic bo ponodz do 8 tyg moze nie byc widac zarodka ;/ wiec troche mnie to zmylilo ja jestem w Angli tu troszke jest inaczej do 12tyg nie robia usg dopiero kolo 13 -14 .. nie potrzebnie szlam tak wczesnie do polskiej kliniki tylko wiecej stresu mam .. i to czekanie.. .. a czemu skrobanka?? nie dalo sie farmakologicznie??? nawet nie wiem jak to sie odbedzie jesli faktycznie ciaza sie zatrzymala na tym nibt 5tyg ...

Odnośnik do komentarza

Niby samoistnie bo zaczęłam plamic, a że na usg niby widzieli, że nie wszystko wyplynelo to skierowali mnie do szpitala na usunięcie i wyczyszczenie macicy.
Będę trzymać kciuki w 8tygodniu powinno bić serce.
U mnie nie biło i mimo że lekarz wspierał mi że to za wcześnie bo to według niego był,, 6 tydzień to ja wiedziałam swoje bo to była moja druga ciąża i wiem jak obliczyć długość ciąży.
To było najgorsze doświadczenie w moim życiu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...