Skocz do zawartości
Forum

Jakie mam szanse?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam problem!
Biorę tabletki antykoncepcyjne microgynon21, wzięłam już pierwszy listek, przerwa 7 dni i w tym czasie dostałam okres. Dzisiaj 04.05, wzięłam 16 tabletkę z drugiego listka. W poniedziałek uprawiałam seks z moim chłopakiem. Oprócz tabletek używamy jeszcze prezerwatyw. Niestety pękła nam gumka. Zauważyliśmy to od razu /chcieliśmy zmienić pozycje, usiadłam na niego i od razu wstałam, bo chłopak powiedział, że coś jest nie tak/ nie przejęliśmy się tym, bardzo bo biorę tabletki. (Według aplikacji KALENDARZYK dzień owulacji miałam w piątek, ale nie ufam temu w 100%)
Następnego dnia zaczęłam się martwić coraz bardziej.
Od kiedy biorę tabletki zdarzają mi się biegunki i chęć wymiotów, ale nigdy nie wymiotuje. Dzisiaj przeczytałam na tym forum, że oznacza to, że się nie wchłaniają, ale okres wystąpił tak jak powinien. Podobno mam za 8-5 dni dostać okres, występują u mnie objawy okresu np.nadwrażliwość piersi, trądzik. Czy mogę być w ciąży? Bardzo się denerwuje! Jeszcze występują u mnie lekkie skurcze takie niby menstruacyjne, podejrzewam, że ze stresu i przez to, że sobie wmawiam ze na 100% jestem w ciąży. Pomocy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...