Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

mam już dość. ..chciałabym ze sobą skończyć


Gość reda111

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak, dla tego kto na prawdę chce się zabić, nie ma znaczenia jak to zrobi, jego psychika jest tak obciążona, że nawet ból i strach przed nieznanym go nie powstrzymają.
Takie jest moje zdanie, więc nie ma co szukać dobrego sposobu.

Odnośnik do komentarza
Gość mojeproblemy

Miałem taki czas w wieku 20 lat , że byłem przez coś "opętany" i po prostu całymi dniami leżałem spałem i wyzywałem cały świat nie miałem pieniędzy internetu , przyjaciół bylem bardzo nieszczęśliwym człowiekiem dodatkowo rodzice się rozwodzili a w domu mieliśmy ogromne długi ...
I wiesz gdyby nie Bóg i moje nawrócenie dziś by bym był w czarnej dupie bo byłem na wielkim wielkim dnie a wręcz mule wiem , że śmierć takowa raczej nie istnieje bo jesteśmy też duchem ...
Można wszystko naprawić poszukać i odnaleźć Boga który potrafi bardzo bardzo pomóc polecam też Archanioły , ale też i szukanie pomocy u ludzi , terapeutów nie poddawaj się bo nie jeden przeżywał już takie ciernie i moim zdaniem Bóg jest ekspertem do wyciągania ludzi z największych mułów i beznadziejnych stanów wiara czyni cuda .

Odnośnik do komentarza

Też czasem mam ochotę skończyć ze sobą. Często jest ciężko, ale nie na tyle bym odważyła się zabić. To taki trud życia, cierpieć i nie mieć możliwości uciec. Każda decyzja jest tragiczna. Bo wszyscy umrzemy. To tylko kwestia czasu. Osobiście. ....czuję się źle ponieważ...nie mam żadnego przyjaciela. Jestem beznadziejna - nikt mnie nie podrywa. Będę samotna, choć od dziecka marzyłam o miłości.

Odnośnik do komentarza

Nie zabijaj się! Daj sobie jeszcze rok i spróbuj znaleźć jakiś fajny sens w życiu :) Wszystko da się zrobić i wszystkiego można się nauczyć. U mnie punktem zwrotnym było trafienie na filmiki youtube tego Pana:


Jeśli sobie poukładasz odpowiednio w głowie i postawisz sobie jakiś wartościowy cel to życie może być naprawdę piękne :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...