Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Pomysły na hasło do nieśmiertelnika


Gość Neonka24

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Neonka24

Miałam kiedys z chłopakiem takie wisiorki Ying&Yang ale korozja je zjadła i tak pomyslałam, zeby kupic niesmiertelniki. Zbliżają sie jego urodziny, oprocz dronego prezentu pomyslałam, ze dam tez mu taki niesmiertwlnik ( on wtedy kupił te wisiorki wiec wiem ze bedzie nosił )
Moim problemem jest co na nim napisac... nie chce oklepanych tekstów typu kocham Cie, moje szczescie jest twoim imieniem itp.
Mam 25 lat on 27. Pomyslałam, ze takie wielkie wyznania sa dla dzieci.
Oglądałam ostatnio film " seks w ielkim miescie" i tam ta blodyna ze swoim męzem mówili " na zawsze ty, na zawsze ja, na zawsze my" ale nie wiem sama.
Chciałabym zeby hasło było krótkie, chwytliwe i oryginalne, a zawieralo tresc jaka chce przekazac. Ze go kocham. Ze sie kochamy.

Macie może jakieś pomysły? Czas mnie goni najpóźniej jutro musze zamówic zeby doszło. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Najlepiej zamieścić w takim nieśmiertelniku słowa, które będą dla Was znaczące. Jeśli ten cytat z filmu jest dla Was ważny, można go wygrawerować. Ja bym jednak postawiła na coś bardziej osobistego. Wiele par ma przecież swój "intymny język", którym posługując się nawet w obecności znajomych, tylko oni wiedzą, o co chodzi, a otoczenie - nie. Może warto byłoby pójść w tym kierunku?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...