Skocz do zawartości
Forum

Ciąża pozamaciczna


Gość Justyna865

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Justyna865

Witam

Tak na prawdę nie wiem od czego zacząć moze od tego ze w tym roku postanowilismy z mężem starac się o drugie dziecko i udało sie ale nie cieszyłam sie zbyt długo bo okazalo się ze to ciąża pozamaciczna trafiłam do szpitala ale obeszlo sie bez zabiegu byl to 5 tydzień i beta hcg 3000. Dlaczego nie bylo zabiegu ponieważ beta sama zaczęła spadać spedzilam 10 dni w szpitalu i wszystko samo się zregenerowalo więc nie bylo az tak źle. Lekarze powiedzieli ze po 2-3 cyklach znów mogę zacząć starac sie o dziecko ok ale strach chyba jest silniejszy ode mnie. Dostalam teraz pierwszy okres nawet szybko bo po 2,5 tygodnia. I zastanawiam sie co robić moj mąż mowi ze bedzie dobrze a ja boję sie powtórki ze mogę nie miec tyle szczęścia co teraz. Czy jest tu dziewczyna ktora tez przez taka ciążę przechodziła. Mowia ze moze sie powtórzyć ze jest to 1 na 10 ale nie koniecznie. Jestem zdrowa przed staraniem sie o dziecko zrobilam wszystkie badania i jest w porządku wiec skąd taka ciąża
Jak mi to lekarze powiedzieli ze organizm zrobil mi psikusa. Sama nie wiem strach pewnie zawsze bedzie nawet kiedy bedzie dobrze. Jak wy sobie z tym poradzilyscie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...