Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

zdrętwiałe nogi


Rekomendowane odpowiedzi

Mam świeżo stwierdzoną dyskopatię L4 L5 S1, i zalecenia od neurochirurga: rehabilitacja. Od paru dni plecy mniej bolą, ale mam zesztywniałe/ przydrętwiałe obie nogi, tak od pół uda w dół, mięśnie takie obolałe, sztywne, sprawia to duży kłopot z chodzeniem i prowadzeniem samochodu. Od kilku dni też zauważyłam kilka razy dziennie chwilowe kłopoty ze wzrokiem, rozmazuje mi sie obraz, a po chwili wraca.. Wyniki krwi są OK. Bólów głowy nie mam.. Czy to obiawy tylko dyskopatii? Lekarz rodzinny mówi że to normalne... przepisał mi magnez i żelazo ...
jakieś ćwiczenia coś? co mam z tym zrobić.. :( ?

Odnośnik do komentarza

Pozostaje rehabilitacja i ćwiczenia...,może lepiej wybierz się do chiropraktyka czy osteopaty,jak nie pomoże jeden to powinien drugi.
" Chiropraktyk = osteopata? Zrównywanie chiropraktyka z osteopatą jest błędem. Osteopaci używają kości jako dźwigni, by poprawić kondycję innych elementów organizmu, m.in. mięśni, więzadeł i ścięgien.Pracują oni głównie poprzez system nerwowo-mięśniowo-szkieletowy. Z kolei chiropraktycy skupiają się na kręgosłupie, specjalizując się przede wszystkim w schorzeniach bólowych kręgosłupa, stawów oraz mięśni. Czasem nieprawidłowe ustawienie stawów kręgosłupa może powodować błędne szeregowanie wiadomości w mózgu, co odczytywane zostaje jako ból. Działanie chiropraktyka na kręgu polega w głównej mierze na tzw. normalizacji organizmu...."

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Szukając przede wszystkim dobrych specjalistów w zakresie osteopatii także w okresie ciąży to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez Pracownia Zdrowia z Wrocławia https://pracownia-zdrowia.pl/osteopatia-kobiet-w-ciazy/ którzy dbają o wysoki standard i skuteczność leczenia, ponieważ daje możliwość postrzegania ludzkiego organizmu i pokazuje, że wnikliwa obserwacja pacjenta, dokładne badanie i przemyślana terapia przynoszą zamierzone efekty. Dlatego przyszłe mamy powinny koniecznie zastanowić się nad korzyściami płynącymi z zastosowania osteopatii dla kobiet w ciąży.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...