Skocz do zawartości
Forum

Czy można zajść w ciąże podczas pierwszego dnia krwawienia?


Gość d...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy można zajść w ciąże podczas pierwszego dnia krwawienia(okresu). Dodam ze chlopak doszedl wczesniej sam po pieszczotach(bez, stosunku), wytarł penisa i po około 20 minutach wszedł we mnie tylko raz. Czy jest możwość ze jakies resztki plemników zostały na penisie? Jaka jest możliwość że jestem w ciąży. Czyli: -pierwszy dzień okresu -możliwosc niedokladnego wytarcia penisa - 20 min od wytrysku i wytarcia do włożenia tylko raz - okres mam nieregularny

Odnośnik do komentarza
Gość matylda29

Jeżeli był to to pierwszy dzień miesiączki to szanse na ciążę są prawie żadne. To ile czasu minęło od wytrysku dla plemników nie jest ważne. Przeżycie plemników w pochwie jest zależne od rodzaju śluzu jaki jest w danym momencie - a właściwie w ciągu najbliższych kilkudziesięciu godzin od wejścia do niej. Resztki plemników - jest ich od 200 do 500 miliony podczas jednego wytrysku. Poszukaj więcej na ten temat w Internecie , a dowiedz się też co dzieje się podczas Twojego cyklu miesiączki, dlaczego masz nieregularny cykl? Może coś masz z tarczyca lub jesteś jeszcze bardzo młoda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...