Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Dlaczego od pewnego czasu tak źle się czuję?


Gość g...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 16 lat i od jakiegoś czasu bardzo źle się czuje . Widzę wszystko inaczej.. Postrzegam inaczej świat. Patrzę jakby przez nietrzezwe oczy , mam tez tak gdy cos zrobię to później trudno mi sobie o tym przypomnieć a gdy sobie przypomne to po dłuższym czasie i dodatkowo wydaje mi się ze to był sen ... Strasznie szybko się denerwuje , nie kontroluje tego co mowie , czasami mam przed kimś lub przed czymś lęki . jest mi naprawdę ciężko , nie mogę normalnie funkcjonować w szkole .

Odnośnik do komentarza

Twoje objawy, a w szczególności stany lękowe, mogą świadczyć o rozwoju problemów emocjonalnych. Relacjonujesz takie objawy, jak: derealizacja, problemy z koncentracją, irytacja, stres. Jesteś w takim wieku, gdzie labilność emocjonalna wynika ze zmian hormonalnych i potem wszystko się stabilizuje. Niestety, przez Internet nie da się stwierdzić, dlaczego pojawiły się u Ciebie takie dolegliwości - czy to wynik dojrzewania, czy może jednak jakiś problem emocjonalny. Jeśli masz jakieś pytania i wątpliwości, warto skorzystać z pomocy psychologa, chociażby w szkole. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...