Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie przez opinię koleżanek


Gość tikaoo99

Rekomendowane odpowiedzi

Ważę 60kg, a mój wzrost to od 168-170. Wiem, że może i moja waga nie jest jakaś straszna, i że zapewne nie muszę się tym jakoś specjalnie przejmować, ale ja czuję się źle z tym jak wyglądam. Moje koleżanki w klasie są ode mnie dużo chudsze, źle się z tym czuje. Chciałabym ważyć 55 kg. Ogólnie w moim wyglądzie przeszkadza mi tylko brzuch i denerwuje mnie to, że rano waże mniej niż w nocy! Trudno mi jeść regularnie, gdyż różnie kończę szkołę, poza tym kocham słocycze, postanowiłam zaprzestać jeść słodycze, ale wiem, że to nie za wiele zmieni. Co śrdodę mam tenis i chodzę na tańce w poniedziałki i środy (trwają godzinę), ale zawsze coś wypada i nie idę. Bardzo proszę o radę :)

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkaf

Waga nie ma nic do tego jak ktoś wygląda, bo niektórzy są cięższy od innych. Ważąc 55 kg też możesz mieć odstający brzuch. Masz wolną przemianę materii, dlatego jak zjesz to brzuszek jest widoczny, a po nocy, kiedy wszystko się strawi jest mniejszy. To powszechny problem. Powinnaś regularnie uprawiać sport, np. biegać albo nie rezygnować często z tańców. Takie zajęcia wzmacniają mięśnie i wysmuklają sylwetkę. Jeśli chodzi o sam brzuch to aby go wzmocnić rób brzuszki, codziennie.

Odnośnik do komentarza

ja w ogóle nie rozumiem jak mozna się odchudzać dla kogoś. Nieważne czy to są koleżanki czy chłopak. Odchudzasz się dla sibie nie dla innych bo inaczej to nie ma najmniejszego sensu. I twoje starania nie przyniosą żadnego skutku, bo gdy koleżanki coś ci powiedzą albo chłopak zostawi to cały trud włożony w odchudzanie pójdzie na marne. To ty musisz czuć taką potrzebę, nie możesz działać pod presją.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...