Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Patolgia zachowań w relacjach damsko-męskiej


Gość MT1

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa tematu to moja własna "mini-diagnoza".

23 lata tuż tuż. Do końca liceum zawsze dziwak i wyrzutek. Dziewczyny nigdy nie miałem. Na studiach próbowałem nawiązać relacje... Przejmuje się tak bardzo, że od odpowiedzi na smsa od kompletnie nieznanej dziewczyny zależy czy usnę, czy będę w szampańskim nastroju czy we łzach.

Tym sposobem zrujnowałem relacje z czterdziestoma dziewczynami, do których odważyłem się podejść. Na co dzień występowałem przed grupami ludźmi i prowadziłem bardzo poważne dyskusje z ważnymi osobistościami - i dawałem radę, a dziewczyny sobie nie umiałem znaleźć. Pisze w czasie przeszłym, bo obecnie jestem na dnie. Zażenowanie mnie zniszczyło. Oblałem studia, porzuciłem relacje ze wszystkimi znajomymi i z zadbanego, ponoć przystojnego gościa zamieniłem się w menela. Obawiam się, że mogę zrobić coś czego bardzo bym nie chciał.

Ciężko mi w ogóle to pisać, mimo iż jestem anonimowy, ale prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Ale co Cię zniszczyło- używki?
Chodzileś na studia, występowałeś przed dużymi grupami ludzi,prowadziłeś dyskusje z bardzo ważnymi osobistościami, byleś zadbany i co, nie zalazleś dziewczyny i stałeś się menelem?

Coś nie widzę związku przyczynowo skutkowego. Weż jakoś jaśniej napisz.

Rozumiem, że brak powodzenia u plci przeciwnej może troche podkopac jakąś pewność siebie, ale chyba nie na kazdym polu?

A czy nie jest tak, że sie od czegoś uzaleznileś, równia pochyla i jak teraz wspominasz czemu sie to stalo, to znalazłeś sobie jako wymówkę ,to co zawsze Cie uwieralo- brak sukcesów u pań?

Odnośnik do komentarza

kikunia55
Ale co Cię zniszczyło- używki?
Chodzileś na studia, występowałeś przed dużymi grupami ludzi,prowadziłeś dyskusje z bardzo ważnymi osobistościami, byleś zadbany i co, nie zalazleś dziewczyny i stałeś się menelem?

Coś nie widzę związku przyczynowo skutkowego. Weż jakoś jaśniej napisz.

Rozumiem, że brak powodzenia u plci przeciwnej może troche podkopac jakąś pewność siebie, ale chyba nie na kazdym polu?

A czy nie jest tak, że sie od czegoś uzaleznileś, równia pochyla i jak teraz wspominasz czemu sie to stalo, to znalazłeś sobie jako wymówkę ,to co zawsze Cie uwieralo- brak sukcesów u pań?

Nie, absolutnie nie. Nie jestem od niczego uzależniony. Przejmowanie się i brak jakichkolwiek rezultatów odebrał mi chęci do działania na każdym polu. Czuję się gorszy od wszystkich.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...