Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak go zdobyć ponownie


Gość 20zaklopotana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 20zaklopotana

Jeżeli chce, zeby moj chlopak sie ponownie mna zainteresowal, to lepiej udawac, ze ja przestalam sie interesowac czy lepiej walczyc i specjalnie inicjowac spotkania, mile słówka itp?>
Moj chlopak i ja oddalilismy sie od siebie i ten poziom uczuc zazwyczaj byl nierówny i to mi zawsze bardziej zalezalo. Ostatnio powiedzial mi ze bardzo chce ze mną byc, ale nie wierzy ze sie nam uda i ze nie ma pewnosci czy jest sens to ciągnąc bo sie boi. Ale gdy mowie " ok, to zerwij ze mną kontakt i sie rozstańmy" to nie umie i tak pisze na drugi dzien, nawet niemiło ale sam powiedział, ze " nie umiem zyc bez ciebie"
Boje sie, ze wokol niego kreci sie ktos nowy. Zreszta z tego co wiem to ostatnio ma wiele nowych kontaktów. Boje sie, ze jakas inna zakreci sie wokoł niego i zaintersuje go bardziej, niz ja.
On ciagle powtarza ze jestem swietna dziewczyn, ze chciałby mi to okazac i odwzajemniac tyle ile ja mu daje ale ze nie umie chociaz sie stara, ale ze kocha mnie i chce ze mną byc.

Jak mam to wszystko rozumiec? Czy mam go ignorowac i nie interesowac sie nim czy lepiej to odpuscic czy co?Prosze o rade. Jestem malo doswiadczona

Odnośnik do komentarza

20zaklopotana, zanim cokolwiek zdecydujesz odnośnie tej relacji, najpierw zastanów się, czy jesteś szczęśliwa w tym związku i czy chcesz go kontynuować. Czy partner Cię kocha i rzeczywiście to okazuje? Bo napisałaś, że on jedynie deklaruje w słowach, że Cię kocha, ale z czynami już gorzej. Co świadczy o jego uczuciu względem Ciebie? Pomaga Ci, wspiera Cię? Co robi konkretnie? Twój wpis jawi mi się jako wpis zdesperowanej dziewczyny, która nie chce stracić chłopaka, jednak ten chłopak bardzo ją olewa. Zdaje jednak sobie sprawę, że Tobie na nim zależy i wodzi Cię za nos, składając słodkie obietnice. Nie wiem, co powinnaś zrobić. Zastanów się jednak, czy nadal chcesz tkwić w takim związku, który jednak Cię rozczarowuje?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...