Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Uciekające słowa


Gość narcyz122

Rekomendowane odpowiedzi

Roztrzepanie było i jest dominującą cechą mojego charakteru, ale ostatnimi czasy zaczęło się ono bardziej pogłębiać zaczynam zapominać o wszystkim, prostych czynnościach, kończąc zdanie nie wiem co powiedziałam na początku. Uciekają mi słowa widzę przedmiot wiem jak się nazywa jednak moje usta mówią całkowicie inna rzecz. Wszystko muszę zapisywać na kartkach... Nie wiem czy to wynik zmęczenia, ale staram się wysypiać, czy też diety, staram się również dobrze odżywiać, uprawiam sport prawie nie pije alkoholu. Proszę o odpowiedz co to może być lub sugestię leczenia.

Odnośnik do komentarza

Problemy z koncentracją, trudności w przypomnieniu sobie nazwy danego przedmiotu czy tracenie wątku wypowiedzi mogą świadczyć o wielu różnych zaburzeniach. Może to być zwyczajne przemęczenie albo stres i wystarczy trochę zwolnić, wyciszyć się, odpocząć. Może to być skutek braku jakichś mikroelementów w organizmie i wówczas wystarczy suplementacja, a może być to też świadectwo jakichś problemów natury neurologicznej i wówczas sprawa się komplikuje. Przez Internet nie da się napisać nic konkretnego, można tylko gdybać. Proponuję udać się do lekarza. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...