Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak się zachować w stosunku do byłej dziewczyny kuzyna?


Gość w...u

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.. Ogólnie powiedziałam mojemu kuzynowi całą prawdę o jego byłej dziewczynie i dałam mu nawet dowody (screeny rozmów), że jest w stosunku do niego nie fair.. Ale teraz się wszystkie jej koleżanki dowiedziały i do mnie wypisują, że mam się odczepić od niej itd. Co ja mam zrobić? Przeprosiłam nawet tą jego byłą dziewczynę, ale nadal jestem tą najgorszą :( Proszę o poradę, bo ja już nie mam siły..

Odnośnik do komentarza

Intrygując, trzeba wiedzieć jak i z kim. Rozumiem, że zorientowałaś się, że dziewczyna nie jest w porządku i wzięła górę lojalność rodzinna.
Zanim przedstawilaś mu jakieś druzgoczące dowody, trzeba było go z lekka przygotować. Po pierwsze poprosić o dyskrecję- tzn, że nie będzie ujawniał skąd czerpie swoją wiedzę. Po drugie lojalnie uprzedzić, że może trochę zaboleć, ale prosisz aby przyjął to ze zrozumieniem na klatę i niech da sobie parę dni na przemyślenie jak mądrze zareagować aby na przyszlość nie dać się wpuścić w maliny. Bylaby może jakas nadzieja, że uporządkuje lub zerwie relację ze swoją dziewczyną, ale niekoniecznie Cię wkopie.

Przeprosiny dla bylej dziewczyny o ile nie obmawialaś jej, nie podawałaś wyssanych z palca faktów, było jednak błędem wg mnie. Trzeba i wobec niej i wobec nagabujących Cię jej koleżanek prowadzić twardą politykę- sorry, lojalnośc rodzinna jest u nas ważna, trzeba było w mojej obecności nie prowadzić rozmów ,z których wynikałoby, że dziewczyna jest nielojalna wobec swojego chlopaka a mojego kuzyna. Rozumiesz też, że każda z nich zrobilaby tak samo wobec spraw tyczących ich kochanego kuzyna.

Na przyszłość wtrącanie sie w sprawy pary jest bardzo sliskie, bo mogłoby być,że kuzyn jednak jest bardzo w dziewczynie zakochany i nawet najtwardsze dowody jej nielojalności powodowałyby tylko jego niechęc do Ciebie, bo milośc bywa slepa. Zwierzyłby sie z Twoich ostrzeżeń swojej dziewczynie i mialabyś i ją i jego przeciwko sobie. Nieraz w takiej sytuacji próbuje sie delikatnie i lekko podac niesympatyczne fakty, jak opór uprzedzanego do faktów jest duży, to sie po prostu odpuszcza, ponieważ uklady między kochankami mogą być zadziwiające i bardzo silne, zaslepienie jest duże i okazuje się, że nikt nie chce aby na siłę mu klapki z oczu sciagano. On żyje w uczuciu błogiej szczęsliwości i chce aby to trwało jak najdłużej.Samo życie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...