Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Ehhh


Rekomendowane odpowiedzi

Wychowuje się w bardzo patologicznej rodzinie kiedyś strasznie to przeżywałam, ale coś się we mnie zmieniło i nie zwracam uwagi na to co się dzieje jest, mi wszystko jedno. Wpadłam w depresje, fobie społeczną,nerwice do kompletu jeszcze doszła mizofonia, wagarowałam, nie zdałam do następnej klasy, nabawiłam się nadciśnienia, ciełam się. W tym czasie zerwałam wszystkie więzi ze znajomymi, przestałam wychodzić z domu. Dodatkowo zaczęłam mieć obsesyjne myśli o morderstwie i to nie takie spowodowane przypływem gniewu. Próbowałam już kogoś zabić ale w ostatnim momencie zdążyłam się opanować i nic z tego nie wyszło. Mówiłam mamie że nie wytrzymuje już tego i żeby zapisała mnie do psychologa ale dla niej to "robienie z siebie idiotki" Nie wiem już co mam zrobić.

Odnośnik do komentarza

Mówisz o patologii rodzinnej. Ale ona różnie potrafi wyglądać - czasem jest to typowe pijaństwo na potęgę, czasem jest to przemoc fizyczna czy psychiczna, czasem jest to molestowanie, a czasem jest to zbyt wysokie wymagania, tak wysokie że aż ponad ludzkie siły...

Ja myślę że to jest tak, iż ty, spędzając czas w domu, zostajesz "naładowana" agresją, złymi emocjami, stresem itp. Człowiek nie jest pancerny, coś z tym musi zrobić, trzeba to jakoś "spalić"... Ty na razie ciągle to tylko magazynujesz w sobie i kiedyś pękniesz, ale wtedy nie będzie co zbierać :/ .
Jeśli faktycznie przejawiasz zachowania agresywne (tj zdolność do morderstwa) to może potrenuj sztuki walki w miarę możliwości. Jeśli cię stać - zapisz się na kursy, jeśli nie YouTube posłuży pomocą :) . Wyżyjesz się to ci ulży...

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...