Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy to normalne?


Gość Hilkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień temu mój chłopak powiedział że nie przyjedzie do mnie w następny weekend bo chce nadrobić w tym czasie pracę. Po czym oznajmił mi dzisiaj że jedzie jutro z wujkiem na narty na cały dzień... Czy to w porządku wobec mnie?

Odnośnik do komentarza

Czy w porządku? I tak...i nie.
Wszystko zależy od sytuacji.
Może miał zamiar pracować, ale trafiła mu się okazja że wujek organizuje wyjazd, więc skorzystał z niej.
Czy ty jeździsz na nartach? Jeśli tak, to mógł i tobie zaproponować taki wypad - ale też nie wiadomo, czy wujkowi to by się spodobało.
Może jesteś zbyt apodyktyczna i bał ci się powiedzieć prawdę -ale raczej nie o to chodzi, bo jednak powiedział o nartach.
Na pewno jednak, chłopak ma prawo do swobody, do tego, by uprawiać sport nie pytając cię o pozwolenie.
Może powinnaś być bardziej tolerancyjna?

Odnośnik do komentarza

Nie widzę nic nienormalnego w tym, że chłopak odmówił przyjazdu do Ciebie na weekend, bo chciał nadrobić zaległości w pracy. Podobnie zresztą z tym wypadem na narty. Możliwe, że czuł się zmęczony pracą i chciał odetchnąć trochę, jeżdżąc na nartach. Ma prawo spędzać czas w taki sposób, w jaki chce. Podejrzewam, że czujesz się zignorowana, zlekceważona. Myślę, że niepotrzebnie. Daj odrobinę przestrzeni chłopakowi, bo inaczej poczuje się jak więzień w klatce i sam będzie od Ciebie uciekał. Pozwól mu za Tobą zatęsknić. Wierzę, że za tydzień sam przyjedzie do Ciebie jak na skrzydłach, skoro dłuższy czas nie będziecie się widzieć. Nie rób mu wyrzutów i pretensji. Raczej opowiedzcie sobie na najbliższym spotkaniu, co każde z Was robiło w weekend, kiedy byliście osobno. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...