Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza, twardy i wzdęty brzuch a ciąża


Gość Sylwinka550

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sylwinka550

Mieszkam w Wielkiej Brytanii pól roku temu założono mi implant antykoncepcyjny, 2 tyg temu osunięto to mi go ponieważ wydaje mi się ze mój organizm nie zaakceptował go miałam nieregularne miesiączki pierwsza po 2 miesiącach a druga ostatnia z implantem trwała tydzień czasu następnie 2 dni przerwy i brunatne plamienia. Przez pól roku przytyłam 6kg. Po usunięciu implanta dostałam okres po kilku dniach który trwał 4dni następnie tez miałam plamienia po dwóch dniach od zakończenia miesiączki. Niepokoi mnie fakt ze od kilku tygodni boli mnie podbrzusze mam wzdęty i twardawy brzuch, wrażliwe piersi, a od dwóch dni po zapaleniu papierosa pojawiają się nudności i wzmożony apetyt... byłam z tym u lekarza doktorka sprawdziła mocz na obecność bakterii powiedziała ze jest tam trochę krwi (a byłam zaraz po okresie o czym tez powiedziałam jej) i wypisała mi antybiotyk na zapalenie dróg moczowych.... biorę go jak mi kazano ale poprawy żadnej nie widzę. Ważne jest tez to ze po usunięciu implanta nie było możliwości abym mogla zajść w ciąże wiec czy możliwe jest to ze mając implant antykoncepcyjny mogłam zajść w ciąże??? wykonywałam kilka razy test ciążowy wynik był negatywny czy jest możliwość ze po tak krótkim czasie od wyjęcia implantu test możne nic nie wykazać? czy może moje samopoczucie jest objawem jakiegoś innego schorzenie? Proszę o pomoc bo nie wiem już co mam robić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...