Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Wirtualna koleżanka


Gość Zanetka00

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zanetka00

Wczesniej pisałam o kobiecie poznanej na tematycznej grupie facebookowej.Osoba ok,ale marudzi mi o swoim związku,raz się schodzą raz rozchodzą z facetem. Mowilam jej kilka razy ze ten ,, związek '' nie ma rak ani nog i to co ona mowi się kupy nie trzyma ze tak to wprost ujme.Nie posluchala porady.Grupa tematyczna która ona prowadzi pochlania i tak chyba za dużo mojego czasu,nie chce sluchac jeszcze ciągłych zwierzeń,nawet nie wiem czy ona z tym mezczyzna się znaja na zywo bo jej wypowiedzi sa jakby chaotyczne i nie ma sedna.jak jej dac do zroumienia by dala sobie spokoj,oprzytomniala albo chociaż mnie nie wciagala w te info ? Rozumiem ja tez miałam dni ciężkie,fochy i zamieszanie i doceniam to ze mi pomagala i słuchajcie...bardzo racjonalnie mi tlumaczyla co zrobić z moimi rozterkami damsko męskimi.Dletego nie pojmuje gdzie się podziala jej dojrzalosc,jakbym pisala z dwiema osobami roznymi.

Odnośnik do komentarza

Na zimno i bez emocji widzi się częstokroć bezsens postępowania innych a nie widzi się głupot w rozentuzjazmowaniu u siebie,

Jak już nie chcesz się powtarzać w "złotych" radach dla wspólpiszącej to na jakiś czas zamilcz, może zrozumie, że znudzila Cię mieleniem wciąż tego samego. Może zdecyduje się z uwagą przeczytać Twoje wcześniejsze posty i usłyszy Twoje racjonalne uwagi a może jest w amoku zakochania i nic jeszcze dlugo do niej nie dotrze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie chcesz słuchać zwierzeń wirtualnej koleżanki, po prostu nie wchodź na jej grupę tematyczną. A nawet jeśli się tam pojawisz, urwij krótko, acz asertywnie, że nie masz ochoty słuchać o jej problemach damsko-męskich, że już jej poradziłaś, więc jeśli chce przemyśleć sprawę, niech powróci do Twoich wcześniejszych wiadomości. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...