Skocz do zawartości
Forum

Usg badania prenatalne


Gość Michaśka16

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michaśka16

Witam. Jestem w 11tc wg ostatniej miesiaczki. Wczoraj mialam miec badania prenatalne jednak moja Pani doktor po obejrzeniu USG dzidziusia zauwazyla uogolniony obrzek plodu oraz poszerzone NT do 6mm!!!
Czy mogla sie pomylic.czy dzieciatko moglo nieprawidlowo sie ulozyc? Oczywiscie jestem jiz umowiona do kliniki ale to dopiero za tydzien...nw co mam robic

Odnośnik do komentarza

Istnieje szansa, że maluszek źle się ułożył lub aparat jakim było wykonane badanie był niezbyt precyzyjny. Poczekaj spokojnie do wizyty w klinice, postaraj się nie denerwować. To będzie trudne, ale stres nie wpływa dobrze na dziecko. Jeżeli chcesz możesz iść na konsultacje do innego lekarza.

Odnośnik do komentarza
Gość Michaśka16

Bylam dzis u innego lekarza ktory potwierdzil obrzęk. Maluszek byl tez dzisiaj malo aktywny przez co nie udalo sie zonaczyc czy nosek i kosc nosowa sie rozwija...oczywiscie nic nie wspomnialam i sam to powiedzial. Powoli trace nadzieje i strasznie sie boje co bd z nasza dzidzia.

Odnośnik do komentarza
Gość kasiay75

Witam, jestem aktualnie w 12 tyg drugiej ciazy. Ginekolog zasugerowal zrobienie badania prenatalnego Panorama. Czy ktos juz robil to badanie? Zastanawiam sie nad zrobieniem badan, ze wzgledu na wiek i zwiekszone ryzyko wad genetycznych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...