Skocz do zawartości
Forum

Zapłodnienie bez penetracji.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj wieczorem (28.12) skończyłem na brzuchu mojej dziewczyny, po tym umyliśmy się i wytarliśmy. Potem wróciliśmy do łóżka i ona leżała na moim penisie kroczem i się ocierała. Czy jest możliwe przedostanie się spermy z członka do środka pochwy? Wiem, że brzmi to komicznie, ale trochę się boję, ponieważ ma ona środek dni płodnych. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość kamil9999

~Elżbieta9109
Witam,
po umyciu i wytarciu plemniki umarły. Jednakże jak leżeliście bez bielizny, z penisa mógł wydostać się preejakulat w którym znajdują się plemniki gotowe do zapłodnienia.

Właśnie tego się obawiam. Ale jak duże jest prawdopodobienstwo zapłodnienia w taki sposob?

Odnośnik do komentarza

Czy wy naprawdę nie chodziliście na lekcje biologii? Jak można zadawać tak idiotyczne pytania? Jeżeli plemnik jeden się dostał w okolice wilgotne pochwy to prawdopodobieństwo zapłodnienia jest. Ale nikt na świecie nie powie jak bardzo prawdopodobne, powiem ze malo prawdopodobne ale nie niemożliwe. 

Odnośnik do komentarza

Kobieta powinna sprawdzać kiedy ma owulację, ja poza swoimi wyliczeniami sprawdzam cykl na monitorze płodnośc afrodyta smart. Już zdarzyło się, że były wahania i nic po samych wyliczeniach. Tu. mam badanie poziomu lh w ślinie, więc uwzględnia wszelkie zmiany

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...