Skocz do zawartości
Forum

Nadwaga u nastolatki


Gość lol321

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 14 lat i ważę ponad 90 kg, mam 171 cm wzrostu. Jestem facetem. Bardzo chciałbym schudnąć, ponieważ nadwaga jest uciążliwa - jestem mało wytrzymały kondycyjnie itp. Ostatnio w telewizji jest głośno o diecie 1000 kalorii - czy w moim wieku nie bedzie to szkodliwe ?

Co powinienem jeść i w jakich ilościach? Czy powinienem trenować ? Co trenować ?

Odnośnik do komentarza

Nie powinieneś stosowac drastycznych diet w swoim wieku. Powinieneś raczej zażywać więcej ruchu. Wiem, że brak kondycji zniechęca do wysiłku, ale możesz zacząć od niewielkiej dawki ćwiczeń lub sportu, a potem każdego dnia odrobinę tę dawkę zwiększać. W ten sposób przyspieszysz spalanie kalorii oraz zyskasz kondycję. Powinienes ograniczyć do zera spożywanie słodyczy, fast foodów i innych grzesznych pokarmów :)

Odnośnik do komentarza

Ludzie. Jestem kobitą z problemem mało spotykanym. mam 12 lat i musz szybko schudnąć. Przynajmniej 10 kilogramów na tydzień lub dwa. Moim problemem jest naprawdę przerażająca nadwaga. Więc jak mówiłam mam 12 lat 1,56 i wazę 87 kg . :( Od urodzenia jstem pucułowatym dzieckiem i potrzebuję tanich diet, żadnych tabletek. abym ni musiała kupować za wielu rzeczy. Jak narazie mam tylko coś co mi w tym pomoże . Robię pewną miszankę która usuwa zanieczyszczenia z ciała. dodaję do siebie oliwę z oliwek PIRWSZEGO TŁOCZENIA, cytrynę i sok z aloesu. Wszystkiego po 3 łyżki. wypijam to rano odrazu gdy wstaję. 30 minut nie można nic jeść i pić. znaczy o to chodzi, żeby do żołądka nie docierało nic więcej niż ślina jakby to powiedzieć . To pomagało, ale przerwałam i szukam diety która mi pomoże w szybkim chudnięciu . Proszę koniecznie o pomoc. Moje ciało nadaje się tylko do eksprymntowania. Bardzo pragnę schudnąć przynajmniej 5 kg na tydzień . Proszę o pomoc . naprawdę .

Odnośnik do komentarza

!0 kg w ciągu tygodnia to nie schudniesz, 5 kg tak samo ( to by było zbyt szybkie tempo,które byłoby szkodliwe dla twojego organizmu)
Musisz przejść na racjonalną dietę. Jedz 4-5 małych posiłków dziennie, wprowadź do diety owoce i warzywa, odstaw tę cudowną mieszankę, pij dużo wody, nie jedz słodyczy i fast foodów. Wiem dużo tego ale jak chcesz schudnąć to musisz wytrzymać. Wprowadź do tego ćwiczenia, sport i ogólny ruch i powinnaś schudnąć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...