Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Samotność- czy to z winy mego wyglądu?


Gość sabinna33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was, mam obecnie 33 lata, mam za soba jeden związek, ale mój były partner wrócił do swojej byłej, którą cały czas kochał. Poza tym nie mam zupełnie powodzenia, choć jestem osobą otwartą, wesołą i "duszą towarzystwa". Wydaje mi się, ze to przez swój wygląd. Niestety, w niemowlęctwie przeszłam krzywicę i po prostu mam garba i troszkę zdeformowaną czaszkę. Tak naprawdę nigdy nie miałam powodzenia, byłam niewidzialna dla mężczyzn, choć ja sama nie jestem szara myszką. Czy naprawdę wygląd zewnętrzny może być powodem tego, ze mężczyźni nie zwracają na mnie uwagi?

Odnośnik do komentarza

sabinna33, na pewno wygląd zewnętrzny jest istotny dla mężczyzn podczas wyboru kandydatki na partnerkę. Mężczyźni to głównie wzrokowcy. Poza tym, aparycja to jest pierwszy czynnik, widoczny na pierwszy rzut okiem, na podstawie którego dokonuje się pierwszej selekcji potencjalnych kandydatek. Nie ma co się oszukiwać - wygląd jest ważny. Na szczęście każdy z nas ma inny gust i każdemu co innego się podoba ;) Dlatego nie oceniaj się tylko przez pryzmat tego, jak wyglądasz. Wiele osób "nadrabia" ciekawą osobowością, poczuciem humoru, po prostu "tym czymś". Wiadomo bowiem, że z czasem uroda przemija, a charakter pozostaje. Dlatego nie skreślaj swoich możliwości u mężczyzn. Wierzę, że spotkasz kogoś, komu się spodobasz z "całym dobrodziejstwem inwentarza" ;) Pozdrawiam ciepło!

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się,że dla niektorych facetow moze byc to wystarczajacy powod by Cie omijac. Ale dla innych na pewno nie. Są rozni mezczyzni i choc wyglad kobiety jest istotny dla wszystkich to nie w jednakowym stopniu.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...