Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

fobia społeczna i praca


Gość daga.leokadia 12

Rekomendowane odpowiedzi

Gość daga.leokadia 12

Mam fobie społeczna, Stany lękowe w tłumie. Boję.się ludzi. Co za tym idzie najgorzej jest kiedy mam szukać pracy. Boję się że sobie nie poradzę, boję się pójść do pracy gdzieś gdzie jest pełno ludzi. Np sklepy markety duże czy większe restauracje. W poprzedniej pracy byłam w miejscu gdzie tłumów prawie nie było. Mały bar mało ludzi, tak naprawdę wszyscy z okolicy sąsiedzi. Niestety właścicielka była niewyplacalna. Boję się że trafię gorZej i nie poradzę sobie. Biorę mozarin 10mg 2 tabletki rano i deprexolet 10mg pół tabletki wieczorem na zaśnięcie. Pomaga to tylko na doła. Nie chodzę już ciągle smutna i przygnebiona. Tak często nie płacze Ale na Stany lekowr i fobie nie pomaga.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrze, że podjęłaś leczenie i zażywasz leki. Uważam jednak, że oprócz farmakoterapii, która poprawia nastrój i eliminuje niektóre przykre objawy, powinnaś pomyśleć o psychoterapii. To nerwica podpowiada Ci czarną wizję rzeczywistości i każe Ci się bać przed ewentualnymi porażkami. Uwierz, że możesz znaleźć atrakcyjną pracę, a ludzie nie muszą być Twoimi wrogami, ale przyjaciółmi chętnymi do pomocy. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Czasem jest tak,że aby wyjść z jakiejs fobii czy strachu trzeba sie z nim zmierzyć.. Może gdybyś własnie znalazła prace wsrod ludzi - co byloby okropieństwem z początku - w efekcie by Ci bardzo pomogło?
Leki lekami ale czy zamierzasz sie nimi faszerować całe życie?

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...