Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Żonaty.


Gość Danusiaa

Rekomendowane odpowiedzi

W sieci pisalalam z żonatym o wszystkim,o glupotach,tak na luzie. Bylo ok dopóki nie zaproponował....powiedzialam nie, po tym powiedzial zonie ze za nim latam,narzucam sie i nie daje mu zyc.Napadla mnie i sie wsciekla, prawda jest zupełnie inna. Czy powinnam ja poinformować o tym kto kogo tak naprawde chcial wykorzystac ?

Odnośnik do komentarza

Trudno mi uwierzyć, że sam przyznał się żonie, zdrajcy, to w większości tchórze, a przecież miał ochotę na zdradę i kto wie, czy wcześniej nie znalazł chętnej.
Myślę, że to raczej żona przechwyciła jakiś fragment waszej korespondencji, a on ratując skórę, winę zrzucił na ciebie - wyjątkowy dupek.
Możesz ją zignorować, bo z pewnością próbowałaś wytłumaczyć jej w czym problem.
Możesz postraszyć zgłoszeniem na policji nękania.
W ostateczności wyślij jej te fragmenty waszej korespondencji, gdzie on proponuje ci seks, a ty odmawiasz.
Na przyszłość najpierw zastanów się, zanim wejdziesz w zbyt zażyły układ z żonatym facetem.

Odnośnik do komentarza

Danusiaa, radziłabym zerwać kontakt z tym panem. Relacje z żonatymi mężczyznami zazwyczaj odpijają się rykoszetem. Nawet, gdy on wyszedł z inicjatywą znajomości czy czegoś więcej, to i tak Ty będziesz uchodziła za tą złą. Nie radzę też kontaktować się z żoną tego mężczyzny. Po co Ci dodatkowe nieprzyjemności? Nie tłumacz się, bo i tak wyjdziesz na winną. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...