Skocz do zawartości
Forum

Czy miesiączka może się opóźnić po zażyciu EllaOne?


Gość g...m

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jeśli zażyłam tabletkę Ellaone prawie dwa miesiące temu i miałam od tego czasu jedną miesiączkę, przesuniętą o 4 dni to kolejny okres może się znowu spóźnić? Ciążę raczej wykluczam, a okres na który czekam ma już spóźnienie 4 dni.

Odnośnik do komentarza

Po zastosowaniu ellaOne kilkudniowe opóźnienie wystąpienia miesiączki jest normalne. W przypadku spóźniania się cyklu miesiączkowego istnieje możliwość ciąży.
Hormony znajdujące się w doustnej antykoncepcji awaryjnej mogą zmienić Twoja miesiączkę (okres) w cyklu, w którym je zażyjesz. Następny cykl powróci do swojej regularności.

Odnośnik do komentarza

Test ciążowy po dwóch dniach spodziewanej miesiączki negatywny. I żadnych objawów ciąży, jedynie objawy PMS takie jak zawsze. A miałam też wiele stresu ostatnio, podróże. Dodatkowo teraz martwię się ciążą . Ale szansa na nią jest naprawdę niewielka. W tym cyklu wydawało mi się z objawów że owulacja wystąpiła tydzień później niż zawsze. Czy to możliwe? Czyli wnioskuję że w takim razie miesiączka może się spóźnić conajmbiej tydzień. Czy to jest możliwe?

Odnośnik do komentarza

Tak, jak najbardziej. Ellaone to ogromna dawka hormonów. Zaburzenia cyklu mogą występować. by następnym razem uniknąć takiej sytuacji starajcie się współżyć tylko w dni niepłodne. Jeśli będziesz mieć jakieś wątpliwości co do interpretacji faz cyklu zawsze możesz sięgnąć po tester na ślinę np Afrodytę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...