Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Kolega dziewczyny


Gość Chop19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Prosto z mostu.
Jak mam się zachować w sytuacji, kiedy co weekend, kiedy śpi u mnie dziewczyna, to w nocy wydzwania i pisze do niej jej dawny kolega ze szkoły?
On ma dziewczynę, a wydzwania do mojej i wypisuje. Później się tłumaczy że był pijany.
Co mam w takiej sytuacji zrobić? Bić go raczej nie będę, bo zaraz mnie pozwie czy coś w ten deseń...

Odnośnik do komentarza

Najważniejsze, jak na wiadomości od kolegi reaguje Twoja dziewczyna. Zawsze można wyciszyć telefon, a na SMS-y nie odpowiadać. Może wówczas kolega przestanie natrętnie wydzwaniać? Argumentów siłowych radzę nie stosować. Porozmawiaj też z dziewczyną na temat tego, że nie odpowiada Ci, kiedy jej kolega tak często do niej dzwoni i zakłóca Wasz spokój. Może ona znajdzie sposób, by ograniczyć z nim kontakt? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

J.w, problemem nie powinien być dla ciebie ten chłopak, tylko zachowanie twojej dziewczyny, a raczej jej przyzwolenie na nocne telefony.
To ona powinna wyznaczyć granice swojemu koledze, który, jak widać taktem nie grzeszy, ale tylko dlatego, bo ona godzi się na to.
Myślę, że on ją w jakiś sposób adoruje (mimo posiadania dziewczyny), a jej taka sytuacja odpowiada.

Odnośnik do komentarza

Rzecz w tym, że jestem już z Nią 2 lata.
Nie odbiera tych telefonów, jedynie odpisuje rano co chciał.
Raz nawet wydzwaniał, bo potrzebował kierowcy na imprezie. Akurat musiała to być ona.
Jeśli jeszcze raz się to zdarzy, to postaram się z Nią porozmawiać, chociaż boję się, że wyjdę na kogoś, kto jej zabrania kontaktu z kolegami... A to możliwe, bo jestem o Nią mega zazdrosny.

Odnośnik do komentarza

~Chop19
.
Nie odbiera tych telefonów, jedynie odpisuje rano co chciał.
Raz nawet wydzwaniał, bo potrzebował kierowcy na imprezie. Akurat musiała to być ona.

To zmienia postać rzeczy, czyli dziewczyna jest w porządku tylko ma kumpla ćwioka.
Możesz ją poprosić, żeby zabroniła mu dzwonić np. po 23.00. albo wyciszała telefon.
Widocznie facet ma coś do niej, zaproponuj jej, że sam z nim porozmawiasz, jeśli on nie wie co to "cisza nocna", lub szuka nocnego kierowcy.
Twoja dziewczyna, też mogłaby być bardziej stanowcza, widząc, że ciebie to irytuje (nie przesadzaj z zazdrością, bo ucieknie), ale zgadzam się, że nawet przyjaciele powinni znać swoje miejsce w szeregu, wiedząc, że ktoś jest w związku i nie zawracać głowy ciągle i o każdej porze (no chyba, że chodziłoby o życie ;)).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...