Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nerwowość u 15-latki


Gość z...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 15 lat i jestem bardzo nerwowa i już z tym nie wytrzymuje. Mogę mieć super humor i wszystko może być ok i nagle wszystko zaczyna się zmieniać nie chce mi sie wychodzic na dwor, rozmawiac chce mi się płakać ręce mi się trzęsą, brzuch zaczyna mnie boleć i tak bez przyczyny i to pare razy w tygodniu czasami bywa naprawde zle czuje sie jakbym miala jakas depresje.Pani w szkole nawet to zauwazyla i powiedziała że jestem zagubiona? Co zrobić ?

Odnośnik do komentarza

U ciebie może to być po prostu burza hormonów :) . Ciało się przebudowuje... U facetów np w tym wieku jest znaczny wzrost agresji ;) . Sam tego doświadczałem :D

Oczywiście może to mieć wiele przyczyn.
Spróbuj wstrzymać na dłuższą chwilę każdy wybuch nerwów. Tak chociaż te 5 sekund. Bardzo prawdopodobne że to wystarczy ;) .
Gdy się rozklejasz, to co czujesz? Co masz w głowie?

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Jesteś w wieku dorastania, więc Twoje emocje są bardzo labilne. W jednej chwili z osoby tryskającej energią i humorem możesz stać się smutna, przygnębiona, samotna. To bardzo charakterystyczne dla wieku dojrzewania i tzw. burzy hormonalnej, jaka wówczas rozgrywa się w organizmie nastolatka. Proponowałabym skorzystać z rozmowy z psychologiem szkolnym. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...