Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Boję się przyszłości.....


Gość Anonim4382466

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonim4382466

Witam mam 16 lat I bardzo boję się przysłości najbardziej boję się że bede samotny I już do reszty wszyscy sie odemnie odsuną. Obecnie chodze do III klasy gimnazjum moje kontakty z innymi są bardzo słabe a raczej kompletnie jestem wycofany. Mam przypisane lekcje indywidualne. W domu jest lekka patologia moja matka ma wmnie w d**ie I na wszystko mam szlaban. Mimo tego nie pije po prostu przez większość szasu są kłótnie. Potrzebna mi jest ta wasza pomoc I proszę I obowiązkowo odpisać na ten wpis.

Odnośnik do komentarza

Witaj drogi 16-latku!

Podejrzewam, że Twoje poczucie samotności, trudności w kontaktach z rówieśnikami i wycofanie to pokłosie tego, co dzieje się w Twoim domu. Mama jest chłodna emocjonalnie, nie okazuje zainteresowania Twoimi problemami. Paradoksalnie nauczanie indywidualne dodatkowo pogłębia Twój izolacjonizm, bo nie masz zbyt dużo szans, by spotykać się i rozmawiać z kolegami/koleżankami ze szkoły. Dlaczego nie uczęszczasz do szkoły razem z innymi? Jaka jest przyczyna, że masz orzeczenie o potrzebie kształcenia indywidualnego?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...