Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Wypalenie w związku


Gość deisi1

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z chłopakiem od 3 lat a od 2 mieszkamy razem,ja się wyprowadziłam z domu rodzinnego do jego miasta.Od jakiegoś czasu przestaliśmy się dogadywać.A 3 dni temu mnie poinformował, iż nie nadaje się na chłopaka narzeczonego męża i ojca.Że już mnie nie kocha tylko traktuje jak przyjaciółkę,że nigdy mnie nie zapomni bo byłam jego cząstką życia...ale nadal mieszkamy razem bo on nic nie postanowił jeszcze w tej sprawie.Nie wiem co mam robić ja go kocham do szaleństwa....nie wyobrażam sobie życia bez niego...wychodzi kiedy chce wraca po nocach mówi że mnie nie zdradza że z kolegami siedzi bo jest ciepło to nie będzie w domu ze mną siedział ja nie mam tutaj żadnych koleżanek więc jestem uziemiona w domu sama...na głowę już chyba dostaję...POMOCY

Odnośnik do komentarza

Cóż.. ciężka sprawa. Skoro on już nie chce z Tobą być to chyba czas zabierać zabawki i wracać do domu. W końcu to jego miasto i jego mieszkanie. Najwyraźniej to nie było to. Rozumiem, że go kochasz, ale do tanga trzeba dowjga. Skoro on jest zdecydowany, że Cię nie kocha i nawet nie chce z Tobą w domu siedziec to nie masz tam już czego szukać. Musisz zacząc żyć na własny rachunek, sama się o siebie zatroszczyć, skupić na własnym życiu.

Odnośnik do komentarza

To na pewno ogromny szok usłyszeć takie słowa od mężczyzny, którego się kocha i w stosunku do którego snuło się pewne plany. Powinnas z nim porozmawiać czy coś się wydarzyło, czy nie i co jest powodem "odkochania się". Najlepiej przeprowadzić szczerą rozmowę, masz prawo znac jego intencje. Jeśli podjął decyzję bez odwrotu, musisz uszanować jego zdanie i najlepiej zrezygnować ze wspólnego mieszkania. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...